Neįgaliesiems

Pirmą kartą varžysis Kupiškyje

Liepos 29-ąją, šeštadienį, Kupiškio rajonas gyvens sportine dvasia – miesto gyventojus ir svečius kviečia pirmą kartą čia rengiamos Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato varžybos.

Atidarė aikštelę

Nuo 2003 metų rengiamos varžybos aplankys Kupiškio rajoną neatsitiktinai: pamaryje, Aukštupėnų poilsiavėtėje, įrengta nauja, tarptautinius standartus atitinkanti varžybų aikštė. Joje dėl kelialapio į prestižines Europos Čempionų lygos varžybas kausis geriausios šalies paplūdimio futbolo komandos, kurioms neretai atstovauja ir žinomi futbolininkai.

„Paplūdimio futbolo stadiono atidarymas ir tokių varžybų organizavimas yra didžiulis įvykis Kupiškiui ir augančiai paplūdimio futbolo bendruomenei. Tai yra viena geriausių aikščių Baltijos šalyje. Labai džiugu, jog Kupiškio rajono savivaldybė ėmėsi iniciatyvos, jog ji atsirastų“, – sakė projekto vadovas Darius Laucevičius.

Paplūdimio futbolas – populiarėjanti futbolo atšaka pasaulyje. Jau du dešimtmečius rengiami Pasaulio čempionatai, daugėja kitų tarptautiniai varžybų. Žiūrovams šis žaidimas patrauklus dėl įvarčių gausos ir akrobatinių veiksmų. Lietuvoje šis sportas naują postūmį įgavo Vilniuje atsidarius žiemos arenoms. Visgi žaidimo mėgėjai labiausiai mėgsta rungtyniauti šiltuoju metu laiku gryname ore, smėlio aikštelėse paplūdimiuose.

Kupiškyje vykstančios varžybos bus pirmasis Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapas – jame aštuonios komandos (iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Tauragės ir Kupiškio) santykius išsiaiškins grupėse sužaisdamos tarpusavyje po vienerias rungtynes.

Pirmojo etapo varžybos liepos 29 d. (šeštadienį), vyks nuo 11 iki 19 valandos. Sezono atidarymo ceremonija numatyta apie 13 val. 40 min.

Žiūrovams – įvairios pramogos

Varžybose yra laukiami visi miestelėnai, svečiai ir ypač šeimos. Šalia arenos veiks pramogų bei užkandžių zona, kuri suteiks galimybę atsipūsti ir pasistiprinti, o vaikams nuobodžiauti neleis prie stadiono įrengtos žaidimų aikštelės ir sporto aikštynai.

Nuobodžiauti renginio dalyviams ir žiūrovams neleis įvairios vandens pramogos, kuriomis pasirūpinti padės ir specialias nuolaidas pritaikys renginio partneriai. Norintiems ramaus laiko bus siūlomi pasiplaukiojimai katamaranu, o norintys daugiau veiksmo galės išbandyti vandens motociklus bei vandens dviračius.

Renginiui jau įsibėgėjus prie krantų atvyks ir įspūdingas vikingų laivas (plaukiojimui laivu bus taikoma 50% nuolaida). „Wake Park Kupiškis“ taip pat siūlys išbandyti save su vandens padangomis, kuriomis skriejimas per marių bangas kainuos vos 1,5 euro.

Renginyje bus galimybė pakilti į orą – su specialia „žmogaus-raketos“ įranga visus renginius bus galima įvertinti iš aukštai. norintiems tiesiog ramiai praleisti laiką bei pamatyti aplinkines vietoves bus siūlomos šiaurietiškos lazdos.

Varžybų tvarkaraštis:

11:00 Vilniaus „Igol“ – Kupiškio „Narjanta“
11:40 Klaipėdos „Titanikas“ – „Tauragė“
12:20 Vilniaus „Rings“ – Vilniaus „Imperialas“
13:00 Vilniaus „Nerealas“ – Kauno „Žaliakalnis“
13:40 Atidarymo ceremonija
13:50 „Narjanta“ – „Tauragė“
14:30 „Igol“ – „Titanikas“
15:10 „Imperialas“ – „Žaliakalnis“
15:50 „Rings“ – „Nerealas“
16:30 „Titanikas“ – „Narjanta“
17:10 „Tauragė“ – „Igol“
17:50 „Nerealas“ – „Imperialas“
18:30 „Žaliakalnis“ – „Rings“

Atkrintamosios varžybos ir kova dėl medalių laukia rugpjūčio 19 dieną Palangoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS