Neįgaliesiems

Po pasiūlymų – pokyčiai futbolo mokyklų sertifikavimo projekte

Vaikų ir jaunimo futbolo mokyklų sertifikavimo sistemos darbo grupė apsvarstė futbolo bendruomenės pateiktus pasiūlymus.

Sertifikavimo sistema ruošiama siekiant gerinti jaunųjų futbolininkų ugdymo kokybę. Paskelbus sistemos projektinę versiją, gruodžio mėnesį futbolo bendruomenė turėjo galimybę pateikti savo idėjas ar pastabas.

Jas nagrinėjo sistemos kūrimui suburta darbo grupė. Atsižvelgus į pateiktus pasiūlymus, nemaža jų dalis buvo priimta ir atitinkamai pakoreguotas sistemos projektas.

Siekiant geriau atspindėti jaunuosius futbolininkus ruošiančių organizacijų įvairovę, sertifikavimo lygių skaičius padidintas nuo 3 iki 5.

Taip pat peržiūrėtas kriterijų taikymas – dalis kriterijų iš privalomų tapo rekomenduojamais.

Galutiniame sertifikavimo sistemos apraše, lyginant su projektine versija, numatoma ir daugiau pokyčių.

Kadangi sertifikavimo sistema siekiama pagerinti jaunųjų futbolininkų ugdymą nurodant organizacines, sportines, infrastruktūros gaires, aukščiausio sertifikavimo lygio reikalavimai nebuvo pažeminti.

Darbo grupės nariai sutartinai pabrėžė, jog sertifikavimo pagrindinis siekis yra ne futbolo mokyklų skirstymas, o esminis jaunųjų futbolininkų rengimo gerinimas.

Bandomuosius sertifikavimus planuojama atlikti jau pavasarį.

Sertifikavimas bus įtrauktas į LFF Klubų licencijavimo kriterijus ir po pereinamojo laikotarpio bus privalomas A lygos, Pirmos lygos klubams, taip pat numatoma įtraukti ir kitų lygų klubus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS