Neįgaliesiems

Savaitgalį Plungėje – Lietuvos futbolo šimtmečio renginiai

Šį gegužės 6–8 dienos savaitgalį visoje Lietuvoje bus minimi Lietuvos futbolo šimtmečio renginiai, o aktyviai į šią iniciatyvą įsitraukė Plungės miestas.

Plačiau apie visoje šalyje vyksiančius renginius galite skaityti paspaudę čia, o žemiau – informacija apie šimtmečio renginių minėjimus Plungėje.

Gegužės 6 dieną nuo 10 valandos vyks „Babrungiuko futboliuko“ festivalis. Didelėje futbolo šventėje, kuri vyks antrus metus iš eilės, dalyvaus visi miesto darželiai, o bendras dalyvaujančių vaikų skaičius turėtų siekti apie 300.

Šis renginys vyks ryte, o jau vakare Plungės futbolo sirgaliai bus kviečiami atvykti į miesto stadioną, kur vietos „Babrungas“ Hegelmann LFF taurės rungtynėse susitiks su Vilniaus BFA futbolininkais ir sieks patekti į kitą etapą.

„Esame labai laimingi, kad šventiniai renginiai vyks ne tik Plungėje, bet ir kituose mūsų regiono miestuose. Taip pat ir pats, kiek leis galimybės, stengsiuosi juose apsilankyti ir sudalyvauti.

Tokie renginiai yra labai svarbūs ir vaikams, praėjus sunkiam pandemijos laikotarpiui. Tikrai džiaugiamės savo regiono miestų iniciatyva ir noru organizuojant šiuos renginius“, – kalbėjo Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Mindaugas Bondauskis.

Futbolas Plungėje tęsis ir šeštadienį – 10 valandą LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų grupėje jaunieji „Babrungo“ futbolininkai rungtyniaus prieš Klaipėdos FM B ekipą.

Tuo tarpu 13 valandą „Babrungo“ 19-mečių komanda Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionato rungtynėse, taip pat Plungėje, žais su Joniškio „Saned“ bendraamžius.

Paskutinė savaitgalio diena – sekmadienis – plungiškiams taip pat suteiks galimybę pažiūrėti įdomaus futbolo.

Štai 11 valandą LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupės akistatoje susirungs jaunieji „Babrungo“ auklėtiniai bei FA „Tauras“ ekipa.

Po pietų 15 valandą Lietuvos futbolo šimtmečio nepraleis progos paminėti ir 2012 m gimimo ir jaunesnės mergaitės. Bus vykdomas jaunųjų futbolininkių turnyras. Mergaitės atvyks iš Mažeikių, Plungės, Šiaulių ir kitų miestų.

O renginių užsklandą nuleis moterų regioninės lygos startas – pirmosios ir atidarymo rungtynės Plungėje žaidžiamos bus nuo 14.30 val.

„Šie festivaliai labai svarbūs Plungės miesto vaikams, tai yra šventė gera nuotaika, balionai, mažos dovanėlės. Tokiu būdu skatinamas fizinis aktyvumas, sveikatinimas, kai kurie vaikučiai galbūt tik susipažįsta su futbolu bei jo teikiamu malonumu.

Mezgame draugystę su mažiausiais miesto gyventojais ir norime skleisti futbolo virusą savo rajone“, – kalbėjo VšĮ „Plungės futbolas“ klubo direktorė Jurgita Skersė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS