Neįgaliesiems

Sekmadienį Kaune paaiškės Lietuvos mėgėjų 7×7 čempionato nugalėtojas

Rugsėjo 9 d. Kaune įvyks LFML „Hummel“ 7×7 čempionato finalinis, V turas.

Kaune komandų laukia nelengvas iššūkis – sužaisti po trejas rungtynes. Taigi Nacionalinės futbolo akademijos stadione iš viso bus sužaista 18 rungtynių, po kurių komandos ir geriausi čempionato žaidėjai išsidalins apdovanojimus.

Padėties šeimininkai. Nei karto per aštuonerias rungtynes nesuklupusio FK „Fenikso“ (24 tšk.), kuris rungtyniaus sau puikiai pažįstamame stadione, sekmadienį lauks itin sudėtingas tvarkaraštis – visi varžovai turi realius šansus papulti į prizininkų trejetą. Iš pradžių FK „Kauno“ (16 tšk.), vėliau „Kėdainių“ (15 tšk.) ir galiausiai artimiausių persekiotojų Visagino FK „Inter-veteranų“ (19 tšk.) iššūkis. Tačiau tikėtis artimiausių persekiotojų nesėkmių FK „Feniksui“ neverta, paskutinius barjerus link nugalėtojų titulo jie sieks peržengti patys.

Atkakli kova dėl prizinių vietų. Be FK „Fenikso“, geras galimybes pasidabinti medaliais turi dar kelios komandos. FK „Inter-veteranai“ (19 tšk.) ir Panevėžio „Sportidus“ (18 tšk.) Kaune varžysis su antrosios turnyrinės lentelės pusės komandomis, todėl bent jau prieš V turo pradžią galima teigti, jog šios komandos bus laikomos visų rungtynių favoritėmis. Kolkas ketvirtoje vietoje žengiančio FK „Kauno“ (16 tšk.) laukia kiek sudėtingesnė užduotis: ne tik rungtynės su dabartiniu čempionato lyderiu, bet ir FCI (12 tšk.) iššūkis. Tiesa, čempionatą kauniečiai baigs rungtynėmis su visas aštuonerias rungtynes pralaimėjusiu Marijampolės FK „Eurostandartu“. FK „Kaunui“ ant kulnų lipantys „Kėdainiai“ (15 tšk.) išmėgins jėgas su FK „Feniksu“ bei po 9 taškus savo sąskaitoje turinčiomis „Telšių FMA“ ir „Klaipėda City“ komandomis.

Proga „Zanavykui“. Po keturių turų dešimti esantys Šakių atstovai (7 tšk.) čempionato paskutiniame ture turės geras galimybes palipėti turnyrinėje lentelėje. Jei su didelius lūkesčius puoselėjančiu „Sportidus“ kovoti bus sunku, tačiau prieš žemiau lentelėje esančias komandas STIHL ir „Eurostandartą“ , „Zanavykas“ tikrai sieks tik pergalių.

Ar iškovos pirmuosius taškus „Eurostandartas“? Viso čempionato metu sunkiai pajėgiausią sudėtį rinkę marijampoliečiai tikrai norės garbingai užbaigti šių metų pasirodymą. Jų laukia „Zanavyko“, FK „Kauno“ ir „Klaipėda City“ iššūkiai ir galime manyti, jog tose rungtynėse pamatysime tikrai atkaklią kovą.

Kitos rungtynės. FK „Jakai“ – FCI, STIHL – „Telšių FMA“ ir FCI – „Telšių FMA“.

Lenktynės dėl rezultatyviausiojo vardo. Per tris rungtynes V ture situacija gali ženkliai pasikeisti, tačiau kovoje dėl rezultatyviausio LFML „Hummel“ čempionato žaidėjo vardo tikrai dalyvauja bent keli žaidėjai. Geriausiose pozicijoje šiose lenktynėse kolkas yra Kauno komandų puolimo lyderiai: Rolandas Gumbrys (FK „Feniksas“) ir Martynas Valenta (FK „Kaunas), jau pelnę po 18 įvarčių. Kitas FK „Kauno“ atstovas Vytautas Katasanovas savo sąskaitoje turi 14, Jan Cimuškevič iš FK „Inter-veteranų“ – 12 pelnytų įvarčių. Negalima pamiršti ir vos keturias rungtynes sužaidusio Ričardo Beniušio (11 įvarčių), kuris tikrai bus pagrindinis varžovų gynybos galvos skausmas finaliniame ture.

LFML „Hummel“ čempionato V turo tvarkaraštis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS