Neįgaliesiems

Senjorų pirmenybių pusiaukelėje – Kauno ir Vilniaus komandų lyderystė

Praėjusį savaitgalį Jonavoje, Utenoje ir Šiauliuose vyko septintas ir aštuntas Lietuvos senjorų (50 m. ir vyresnių) pirmenybių turai, kurie pažymėjo varžybų pusiaukelę.

14 komandų turnyrinės lentelės viršuje po pastarųjų dviejų turų įsitvirtino „Kauno senjorų“ (19 tšk.) ekipa. Senosios sostinės komanda po sunkios kovos 1:0 įveikė Jonavos „Klevą“, o rungtynėse su turnyro autsaideriais jiems taip pat atiteko pergalė 3:0.

Antrojoje lentelės vietoje rikiuojasi Vilniaus senjorų (17 tšk.) komanda. Vilniečiai patyrė kiek netikėtą nesėkmę prieš Utenos „Utenio senjorus“  (5 vieta, 14 tšk.) 1:3, tačiau kitose rungtynėse atsilikinėję prieš „Nerealą“, sugebėjo išplėšti pergalę 2:1. Svarbius tris taškus užtikrino Remigijaus Politikos įvarčiai.

Banguotai savaitgalį sužaidė, tačiau į trečią turnyrinės lentelės vietą pakilo „Klaipėdos veteranai“ (15 tšk.). Pastarieji minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Klevą“, bet antrajame mače 0:5 pralaimėjo turnyro naujokams „Marijampolės City“ (7 vieta, 10 tšk.).

Marijampoliečiai, be šių trijų taškų, užfiksavo rekordinę šių metų varžybų pergalę, kai net 13:0 sutriuškino „Alfa“. Per abejas rungtynes šešis įvarčius įmušė Regimantas Kavaliauskas, tuo pačiu pakilęs į rezultatyviausių žaidėjų sąrašo viršūnę su 13 įmuštų įvarčių.

Stringa praėjusių metų čempionate Alytaus „Dainava“, kurie prieš sezoną neteko kelių futbolininkų. Dainaviečiai lygiosiomis 1:1 su Utenos atstovais, o Panevėžio „Ekrano senjorams“ pralaimėjo 1:2. Po šių nesėkmių alytiškiai žengia tik 11 vietoje su 8 taškais ir nuo lyderių juos skiria 11 taškų.

Rezultatyviausios turnyro komandos yra „Marijampolės City“ (27 įvarčiai) ir Vilniaus senjorai (22 įvarčiai). Mažiausiai praleidę – „Kaunas“ (4 įvarčiai) ir Šiaulių liūtai (4 įvarčiai), kurie taip pat yra daugiausiai kartų sužaidę lygiosiomis (4).

„Galima džiaugtis dažnai netikėtomis ir atkakliomis šio čempionato dvikovomis. Komandoms patinka tai, jog pasikeitė turnyro sistema ir dabar susitinkama su visų regionų varžovais. Tai įneša ir intrigos, ir daugiau konkurencingumo“, – sakė vienas varžybų organizatorių Dainius Širvys.

Kitas senjorų pirmenybių turas laukia jau rugpjūčio 31 dieną, o iki tol komandos turi laiko registruoti naujus žaidėjus ir keisti sudėtį. Varžybų čempionas paaiškės spalio mėnesį.

7 turo rezultatai:

Utenos „Utenio senjorai“ – Vilniaus senjorai 3:1
Panevėžio „Ekrano senjorai“ – Alytaus „Dainava“ 2:1
„Šiaulių liūtai“ – „Lampėdžiai“ 1:0
„Savingė“ – „Skaistgirys-Žvelgaitis“ 1:0
Jonavos „FVK Klevas“ – „Kaunas“ 0:1
„Marijampolės City“ – „Alfa“ 13:0
„Utenio senjorai“ – „Dainava“ 1:1

8 turo rezultatai:

„Nerealas“ – Panevėžio „Ekrano senjorai“ 1:0
„Skaistgirys-Žvelgaitis“ – „Lampėdžiai“ 0:0
„Šiaulių liūtai“ – „Savingė“ 0:0
„Klaipėdos veteranai“ – „FVK Klevas“ 1:0
„Alfa“ – „Kaunas“ 0:3
„Nerealas“ – „Vilniaus senjorai“ 1:2
„Klaipėdos veteranai“ – „Marijampolės City“ 0:5

Rezultatyviausi turnyro žaidėjai:

1. Regimantas Kavaliauskas („Marijampolės City“) – 13 įvarčių
2. Virginijus Nutautas (Jonavos „FVK Klevas“)
3-5. Jevgenijus Medvedevas (Jonavos „FVK Klevas“) – 6 įvarčiai
3-5. Viačeslav Surkov (Vilniaus senjorai) – 6 įvarčiai
3-5. Oleg Čmyr (Klaipėdos veteranai) – 6 įvarčiai

Pilna turnyrinė lentelė pasiekiama Lietuvosfutbolas.lt puslapyje.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS