Neįgaliesiems

Šeštadienį startuos Lietuvos moterų futbolo Žiemos taurės turnyras

Sausio 29 dieną Pilaitės futbolo maniežas pirmąkart priims Lietuvos moterų futbolo asociacijos vykdomą Žiemos taurės turnyrą. Šiose varžybose debiutuosiančios komandos pirmame ture mes iššūkį sostinės ekipoms.

Šeštadienį nuo 13:15 val. Pilaitės futbolo manieže rungsis A grupės varžovės Joniškio FK „Saned“ ir Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU, o nuo 15:30 val. – FK „Vilnius“ prieš Kauno rajono FC „Hegelmann“ B grupėje.

Nuo antrojo turo į kovas įsitrauks Gargždų FK „Banga“ bei Šiaulių FK „Gintra“-ŠSG ekipos.

Antrojo turo rungtynės numatytos vasario 5 d., trečiojo – vasario 12 d. Po grupių etapų bus žaidžiami pusfinaliai, o šiųmečio Žiemos taurės turnyro prizininkės turėtų paaiškėti kovo 5 d.

Dėl prastos epidemiologinės situacijos šalyje, Lietuvos moterų futbolo Žiemos taurės turnyras šiemet vyks be žiūrovų.

Varžybų nuostatai ir tvarkaraštis

Prieš turnyrą savo mintimis pasidalino debiutuosiančių FC „Hegelmann“ ir FK „Saned“ ekipų futbolininkės.

„Mūsų komandos branduolys yra seniai susiformavęs, o komplektaciją papildys kelios naujos žaidėjos turnyro metu. Manau, kad tai bus puikus pasiruošimas šiųmetei A lygai, kadangi visos turnyre dalyvausiančios komandos yra lygiavertės. Laimėti Žiemos taurę būtų geriausias tikslas, bet, iš esmės, mes vertiname šį turnyrą kaip skirtą tinkamai pasiruošti 2022 metų sezonui: išbandyti savo jėgas, išmėginti žaidėjas joms įprastose ir naujose pozicijose, žaisti kitokį futbolą, nei esame įpratusios“, – mintimis pasidalino FC „Hegelmann“ žaidėja Milda Liužinaitė.

„Komandos debiutas, iš tikrųjų, yra jaudinanti akimirka. Yra truputį baimės, bet labai norisi išbandyti savo jėgas ir sudalyvauti Žiemos taurės turnyre. Džiugi žinia, kad prie mūsų komandos sudėties prisijungs ir A lygos patirties turinčios žaidėjos bei kad turėsime progą žaisti prieš stipriausias Lietuvos futbolininkes. Mūsų grupės varžovės bus labai stiprios, bet pasistengsime kovoti ir tikiuosi, kad viskas susiklostys gerai“,  – teigė FK „Saned“ žaidėja Eitvydė Valantinaitė.

S. Žiūros nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS