Neįgaliesiems

T. Ražanauskas po Baltijos taurės: „Buvo ir pozityvių momentų“

Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė šių metų Baltijos taurės turnyre patyrė du pralaimėjimus ir užėmė trečią vietą.

Praėjusį trečiadienį lietuvaičiai išvykoje 1:5 pralaimėjo estams, o sekmadienį Kaune 1:2 neprilygo ir Latvijos bendraamžiams.

Po antrosios dvikovos rinktinės pasirodymą reziumavo rinktinės treneris Tomas Ražanauskas.

„Po šių abiejų mačų išvados bus padarytos, kas krito akis – tai, kad praleidome daug įvarčių per tas dvejas rungtynes. Kalbant apie rungtynes Estijoje – buvo ne mūsų diena, du įvarčius įsimušėme patys, visko atsitinka, nieko nepadarysi, bet vis tiek, didžiąją dalį tų įvarčių sau susikūrėme patys, labai patys prie to prisidėjome.

Šiose rungtynėse vaizdas buvo šiek tiek geresnis, žinoma, nėra gerai, kad šias rungtynes pralaimėjome, bet yra ir pozityvių momentų. Nauja komanda, bandėme integruoti ir jaunesnius žaidėjus, man su šia komanda tai buvo tarsi susipažinimas“, – kalbėjo treneris.

Jis taip pat pridėjo, kad ant snieguoto paviršiaus žaisti nebuvo lengva.

„Akcentavome, kad reikia žaisti kuo paprasčiau, per daug didele kūryba užsiimti nebuvo galima, nes nė vienai komandai tai nebūtų per daug gerai pavykę. Buvo daug kovos, dėl to juos buvome įspėję, ilgų kamuolių, kurių latviai ir taip nevengia. Tam buvo pasiruošta, vyrai sukovojo gerai, manau ir patys jautė, kad tikrai nebuvome silpnesni“, – sakė T. Ražanauskas.

Tuo tarpu rinktinės kapitonas Motiejus Burba teigė, jog trečia užimta vieta – nuviliantis rezultatas.

„Įspūdžiai nekokie, užimta trečia vieta. Galima sakyti, kad atjaunėjusi komanda, bet kai žaidi už Lietuvą – nesvarbu, kokio amžiaus esi, visada turi rodyti geriausią savo žaidimą. Pirmose rungtynėse nežinau, kas atsitiko, jau per apšilimą matėsi, kad mes kažkokie kitokie, padarėme penkias klaidas ir tokiame lygyje už jas reikia atsakyti.

Prieš latvius analizavome, kad turi daug aukštų žaidėjų, nereikia prasižengti, bet abu įvarčiai krito po standartinių situacijų ir tai viską pasako“, – kalbėjo M. Burba.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS