Neįgaliesiems

Tarptautinę vaikų gynimo dieną trys kartos paminės LFF stadione

Lietuvos futbolo federacijos stadione vyks futbolo festivalis, skirtas paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šventėje dalyvaus trijų kartų atstovai: vaikai, tėvai ir močiutės.

Lopšelio-darželio „Rūta“ auklėtoja ir viena iš renginio organizatorių Kristina Surdokaitė džiaugiasi, jog šiemet minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, futbolo festivalyje susivienys trys kartos. Renginį 10 valandą atidarys dalyvių eisena į stadioną.

Šventėje dalyvaus 13 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš Vilniaus, Varėnos ir Vilkijos. Atvyks apie 280 vaikų kartu su pedagogais, tėveliais ir močiutėmis. Prie renginio prisijungs ne tik gausus savanorių būrys, bet ir FK „Trakai“ talismanas „Ugnius“.

Renginyje dalyvaus LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas.

Festivalyje dalyviai jėgas išbandys įvariose rungtyse: futbolas poromis apsiavus dideles kelnes, futbolas su dideliu kamuoliu, taiklumo, vikrumo, „Kiškio uodega“ ir kitose rungtyse.

Festivalio metu vaikai paliks savo „spalvotą rankutės antspaudą“ ant specialai tam skirto plėvelės.

Šventę vainikuos balionų paleidimas į dangų, kur juose yra vaikų norai ir palinkėjimai, skirti viso pasaulio vaikams, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS