U-17 rinktinė V. Banikovo turnyrą užbaigė nesėkme

Lietuvos U-17 rinktinė sekmadienį pralaimėjo Izraelio bendraamžiams ir užbaigė pasirodymą Ukrainoje vykusiame Viktoro Banikovo atminimo turnyre.

Abi komandos liko paskutinės savo grupėse ir šiose rungtynėse kovėsi dėl 7-8 vietų. Lietuviai ant suolo turėjo tik keturis keitimus – Nedas Labukas negalėjo žaisti dėl surinktų geltonų kortelių, o Dovydas Vilkas, Dovydas Takulinskas, Gytis Makauskis ir Eimantas Abramavičius praleido susitikimą dėl traumų.

Susitikime su Izraeliu mūsų komandai sunkiai sekėsi sukurti ir realizuoti progas prie varžovų vartų, tuo tarpu izraeliečiai buvo produktyvūs. Pirmąjį įvartį jie pelnė 27 minutę, o po pertraukos padvigubino persvarą. Mačas baigėsi Izraelio pergale 2:0.

Rugsėjo pabaigoje Lietuvos U-17 rinktinės lauks kovos Europos čempionato atrankoje. Grupės varžybose Svajūno Česnulio auklėtiniai žais su turnyro šeimininkais vengrais, Serbijos ir Rumunijos rinktinėmis.

Lietuva U-17 – Izraelis U-17 0:2 (0:1)