Neįgaliesiems

UEFA akademijos absolventai kviečiami į alumnų susitikimą Rumunijoje

Ne vienerius metus skaičiuojanti UEFA akademija kviečiami į alumnų susirinkimą.

Jis vyks rugsėjo 22–23 dienomis Bukarešte, Rumunijoje. UEFA akademijos programų koordinatoriaus Antoine Furnier teigimu, remiantis profesiniu meistriškumu, kurį UEFA išplėtojo per visą savo istoriją ir mokymosi iniciatyvas, akademija siekia įkvėpti asmenų ir organizacijų švietimą, nuolat tobulinti futbolo sporto šaką.

„UEFA akademija glaudžiai bendradarbiauja su geriausiais profesionalais ir akademinio pasaulio ekspertais, siekdama numatyti ir patenkinti Europos futbolo sektoriaus mokymosi poreikius. Kuriant UEFA akademiją, buvo pasiekti trys pagrindiniai tikslai. Pirmiausiai, didinti teikiamų paslaugų spektrą nacionalinių asociacijų ir jų dalininkų plėtrai.

Taip pat suteikti šioms paslaugoms daugiau matomumo, aiškumo per vieningą prekės ženklą ir patirtį bei specialius komunikacijos kanalus. Kartu siekta, kad UEFA dirbtų lanksčiau, pasitelktų daugiau partnerysčių“, – sakė jis.

Skirtingų programų absolventai kviečiami susiburti Rumunijoje. Žemesnė registracijos kaina galioja iki vasario 28 dienos. Susitikimo metu buvę akademijos dalyviai galės susitikti su seniai matytais bičiuliais, išklausyti lyderių paskaitų, sudalyvauti įtraukiančiose diskusijose bei, žinoma, pasimėgauti įsimintinu savaitgaliu Bukarešte.

Visą informaciją apie susitikimą galite rasti paspaudę čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS