Neįgaliesiems

UEFA kviečia registruotis į vaizdo seminarus

Lietuvos futbolo federacija (LFF) glaudžiai bendradarbiauja su UEFA ir aktyviai dalyvauja UEFA Grow programoje, kuri padeda visų šalių federacijoms įvairiose srityse.

Ši kartą UEFA GROW programa suteikia galimybę tiesiogiai semtis patirties nemokamuose vaizdo seminaruose tema „Dalyvavimo auginimas per duomenų bazę, skaitmenines priemones ir technologijas“. Regionų, klubų ir universitetų atstovai, treneriai bei kiti suinteresuoti asmenys yra kviečiami dalyvauti seminaruose.

Pirmasis seminaras vyks jau rugsėjo 29 d., kurio metu dalyviai bus supažindinti su seminarų esme ir kokią naudą kiekvienas iš jų gali duoti atskiroms grupėms. 

Seminarų programa:

1 seminaras (2020.09.29 12val.) – Įžanginis seminaras.

2 seminaras (2020.10.08 12val.) – Klubų žaidėjai. Kaip užauginti žaidėjus klube?

3 seminaras (2020.10.13 12val.) – Žaidėjai nepriklausantys klubui. Kaip užauginti ir įtraukti žaidėjus, užsiimančius sportu tik laisvalaikiu.

4 seminaras (2020.10.21 12val.) – Ryšys su žaidėjais. Kaip į futbolo veiklas įtraukti buvusius žaidėjus ir kaip užmegzti ryšį su futbolo mėgėjais.

5 seminaras (2020.10.27 12val.) – Paslėptas susidomėjimas futbolu. Naujos auditorijos tyrinėjimas.

Vaizdo seminarai vyks per „Zoom“ platformą ir juose savo patirtimis dalinsis Nyderlandų, Anglijos, Portugalijos futbolo asociacijos ir daugelis kitų. Registruotis į seminarus galite čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS