Neįgaliesiems

Užsienio lietuvius kviečia atstovauti Lietuvai

Nesenai startavęs Lietuvos futbolo federacijos inicijuotas žaidėjų stebėsenos (skautingo) užsienyje projektas, kurio vadovu paskirtas Tomas Danilevičius, jau kviečia visus(-as) futbolininkus(-es), kurie galėtų papildyti visų amžiaus grupių rinktines.

Pasak projekto vadovo T.Danilevičiaus, šiuo metu yra formuojama darbo grupė bei renkama tinkamiausia skautavimo sistemai tinkamiausia duomenų platforma.

“Jau esame gavę pirmąsias žinutes iš Argentinos, Vokietijos, Italijos ir Anglijos. Į U-21 rinktinės sąrašą jau pretenduoja vienas Italijoje rungtyniaujantis žaidėjas. Įvertinus futbolininko duomenis bus svarstoma galimybė pakviesti jį į artimiausią U21 rinktinės stovyklą” ,- pasakojo T. Danilevičius.

Jis teigė jau numatęs susitikimą su Didžiosios Britanijos lietuvių bendruomene, taip pat susitikęs Šveicarijos bendruomene.

“Žinodamas bendruomenių aktyvumą ir veiklumą, tikiu, kartu skleisdami žinią rasime ne vieną talentingą futbolininką ar futbolininkę. Viešai žadame informuoti apie savo vizitų planus, siekdami būti skaidrūs ir prieinami visiems – tiek Lietuvoje, tiek už Lietuvos ribų. Savo ruožtu skatinu visus geranoriškai dalintis šia žinute ir skleisti mūsų komandos kontaktinį el. pašto adresą“,- teigė T.Danilevičius.

Duomenis apie futbolininkus ar futbolininkes, kurie gyvena užsienyje ir potencialiai gali atstovauti įvairaus amžiaus rinktinėms, galima pateikti elektroniniu paštu scouting@lff.lt

Pirminiame laiške prašoma pateikti informaciją apie sąsajas su Lietuva, asmens CV (futbolo žaidimo srityje), bei meistriškumo galimybes fiksuojantį video įrašą (pagal galimybes).

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS