Neįgaliesiems

„Vasaris – antidopingo mėnuo“ kampanijos apžvalga

2021 m. vasario mėnesį vykusi kampanija paskatino Lietuvos jaunimo ir masinio futbolo organizacijas susipažinti su dopingo prevencijos tema bei įsitraukti į jos sklaidą.

Kampanija už švarų ir skaidrų sportą surengta bendradarbiaujant trims asociacijoms – Lietuvos masinio futbolo asociacijai, Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijai ir Lietuvos moterų futbolo asociacijai.

Vasario mėnesį per socialines paskyras pasidalinta 10 edukacinių filmų apie dopingo žalą ir prevenciją, kurie parengti tarptautinio projekto „Keep football clean: Anti-doping in football“ metu.

Šių asociacijų atstovai Greta Guižauskaitė, Rūta Penikienė ir Robertas Každanas parengė lietuvių kalba Antidopingo rekomendacijas ir Etikos kodeksą, kurie šiemet įsigaliojo trijų asociacijų vykdomose varžybose ir renginiuose.

Minėti dokumentai skaitmeniniu pavidalu paskelbti lff.lt svetainėje, taip pat 40 egzempliorių buvo išsiųsta aktyviausioms jaunimo ir masinio futbolo organizacijoms.

Organizacijos, norinčios pagilinti žinias apie dopingo prevenciją, kviečiamos susipažinti su Lietuvos antidopingo agentūros medžiaga ir vykdomais mokymais platformoje bedopingo.lt.

Antidopingo videofilmų jaunimui serija:

Apie sporto dvasią

Apie etinį pasirinkimą

Apie medikamentų sudėties tikrinimą: pirma dalis ir antra dalis

Apie šalutiniu poveikius sveikatai: pirma dalis ir antra dalis

Apie kūno įvaizdžio suvokimą

Apie kūno stereotipus

Apie spaudimo valdymą: pirma dalis ir antra dalis

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS