Neįgaliesiems

Wellkid lygos šventiniai turnyrai vainikavo vaikų futbolo sezoną

Marijampolės „Arvi“ maniežas kunkuliavo vaikų futbolo aistromis. Wellkid lygos šventinių turnyrų seriją užbaigė U-12 ir U-13 komandų varžybos.

Šventiniuose turnyruose žaidė po 8 keturių amžiaus grupių komandas. Kadangi šiemet Lietuvos vaikų futbolo čempionate nebuvo fiksuojami rezultatai, todėl draugiško pobūdžio varžybose žaidė komandos iš skirtingų šalies regionų, taip pat vyko individualios žaidėjų rungtys.

„Wellkid lygos šventinio turnyro renginius vertinu puikiai. Mačiau, kad visi vaikai šypsojosi ir lakstė, tėvai buvo laimingi. Labai džiaugiuosi, kad mes, kaip rėmėjai, galime prisidėti prie tokio vaikų judėjimo, sveikatingumo skatinimo bei džiaugiamės bendradarbiaudami su LFF.

Asmeniškai, kaip futbolo aistruoliui, man norisi matyti šio sporto augimą Lietuvoje. UAB „Entafarma“ remia vaikų pirmenybes jau ne pirmus metus, tad turime tęstinumą. Manau, kad futbolą žaidžiantiems vaikams ir pačiai Wellkid lygai tai duoda tvirtybę.  Noriu padėkoti šventinių turnyrų organizatoriams ir visai Wellkid lygos bendruomenei“, – sakė UAB „Entafarma Plius“ generalinis direktorius Tadas Mikalauskas.

Šeštadienį U-12 amžiaus grupės varžybose dalyvavo FA „Dainava“, FA „Panevėžys“, FA „Žalgirietis“, FC „Džiugas“, FK „Banga“, FK „Rabona“, Talentų FA, VJFM „Fortūna“. Finale susitiko Vilniaus ekipos – Talentų FA ir FA „Žalgirietis“ ir šią dvikovą 0:4 laimėjo pastaroji komanda. Individualiai stipriausio 1×1 žaidėjo rungtį laimėjo Lukas Steckas, o įgūdžių konkurse geriausiai pasirodė Dovas Grudzinskas.

Renginio akimirkos (Augusto Četkausko nuotraukos)

U-13 amžiaus grupės varžybose sekmadienį žaidė  FA „Šiauliai“, Klaipėdos FSM, Marijampolės FC, SM „Tauras“, VFA „Geležinis Vilkas“, Vilniaus FM, VJFM „Ąžuolas“, VJFA „Tauras“. Šventinio turnyro finale taip pat susirungė sostinės atstovai – Vilniaus FM 1:0 laimėjo prieš VFA „Geležinį vilką“. Abu konkursus laimėjo Kauno VJFA „Ąžuolo“ žaidėjai – Skirmantas Paukštys ir Jokūbas Žiedelis.

Renginio akimirkos (Elvio Žaldario nuotraukos)

Turnyrą stebėjo ir apdovanojimus įteikė UAB „Entafarma Plius“ generalinis direktorius Tadas Mikalauskas, Wellkid lygos Rytų regiono koordinatorius Rimantas Radzevičius, FK „Sūduvos“ žaidėjai Semir Kerla ir Domagoj Pušić bei šventės organizatoriai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS