Neįgaliesiems

WU17 čempionato grupių finiše: po dvi dvikovas Alytuje ir Marijampolėje

Europos merginų (WU17) futbolo čempionato finalinio etapo grupių varžybose artėja kulminacija. Gegužės 15-ąją Alytuje ir Marijampolėje vyks po dvejas rungtynes, po kurių paaiškės pusfinalio dalyvės.

Nuo 13 valandos rungtyniaus B grupės komandos: Alytuje susitiks Ispanija ir Lenkija, o Marijampolėje – Anglija ir Italija. Palankiausioje padėtyje prieš paskutinį turą su 4 taškais yra ispanės, tačiau pergalių atveju visos kitos komandos taip pat turi galimybių žengti tolyn.

A grupės dvikovos bus žaidžiamos nuo 19 val. Alytuje varžybų šeimininkė Lietuvos rinktinė išbandys jėgas su Europos čempionių titulą ginančia Vokietijos ekipa. Mūsiškių rungtynes tiesiogiai transliuos LRT televizija (Kultūros kanalu). Kitose rungtynėse Marijampolėje žais Olandija ir Suomija. Vokietėms ir olandėms norint patekti toliau užtenka lygiųjų, o suomėms būtina pergalė.

Į pusfinalius pateks po dvi geriausias grupių komandoms. Surinkus vienodai taškų aukštesnę vietą lems tarpusavio rungtynių rezultatas ir įvarčiai, jiems esant lygiems – bendras įvarčių skirtumas.

Kaip jau įprasta, futbolo mėgėjai galės ne tik stebėti rungtynes, bet ir dalyvauti pramogų zonose Alytuje ir Marijampolėje nuo 16 val. iki 18 val.  jos veiks pagrindinėse miestų aikštėse.

Bilietus į čempionato rungtynes galima įsigyti „Ticketmarket.lt“ internetu arba kasose.

Trečiosios čempionato dienos (gegužės 15 d.) rungtynių tvarkaraštis:

Alytus. 13 val., Ispanija – Lenkija, 19 val. Lietuva – Vokietija.

Marijampolė. 13 val., Anglija – Italija, 19 val. Olandija – Suomija.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS