Neįgaliesiems

„Žaisk kaip mergaitė“ šventė Vilniaus lopšelyje-darželyje „Pušaitė“

Gruodžio 15 d. gausus būrys virš 50 ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ auklėtinių mergaičių skubėjo į surengtą futboliuko šventę „Žaisk kaip mergaitė“, kurią organizavo Všį futbolo akademijos „Bitės“ įkūrėjas Domas Paulauskas, treneriai Kotryna Kulbytė, Justina Lavrenovaitė ir Gediminas Paulauskas.

Gruodžio 15 d. gausus būrys virš 50 ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ auklėtinių mergaičių skubėjo į surengtą futboliuko šventę „Žaisk kaip mergaitė“, kurią organizavo VšĮ merginų futbolo akademijos „Bitės“ įkūrėjas Domas Paulauskas, trenerės Kotryna Kulbytė, Justina Lavrenovaitė ir treneris Gediminas Paulauskas.

Šventės tikslas – populiarinti 4-7 metų mergaičių futbolą taikant siužetinius motyvus ir komandines užduotis, skatinant aktyvų judėjimą su futboliuku nuo mažens.

Pirmosios futboliuko subtilybes išbandė 4-5 metų darželinukės. Joms treneriai pristatė supaprastintus futboliuko elementus, kuriais lavino mergaičių stambiosios motorikos gebėjimus. Siužetiniais žaidimais „Šviesoforas“ ir „Uodegėlės“ skatintas kūrybiškumas, dėmesio sutelkimas į judančius objektus.

Siekiant stiprinti pagrindinių judesių įgūdžius ir komandos formavimą 6-7 m. mergaitėms pristatyti žaidimai „Miegantis drakonas”, „Deimantai”, „Mažasis futboliukas“. Išbandyti integruoti sportiniai pratimai ridenant, spiriant ir stabdant kamuolius. Žaismingos emocijos ir judėjimo teikiamas džiaugsmas  liejosi per kraštus. Mergaitės nenustygo vietoje ir dūzgė kaip tikros bitutės.

Futboliuko šventė „Žaisk kaip mergaitė“ lavino fizinius ir socialinius įgūdžius, mažus ir nedrąsius bandymus pavertė dideliais pasiekimais, įtraukiantys žaidimai stiprino draugystę tarp mišraus amžiaus mergaičių ir gerino sportinį bendradarbiavimą.

Nuoširdžiai džiaugiamės VšĮ merginų futbolo akademijos „Bitės“ iniciatyva ir dėkojame už puikią galimybę mokytis žaisti futboliuką „mergaitiškai“.

Autorė – Vilija Gerasimovičienė

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS