Neįgaliesiems

Antakalnietės triumfavo Gimnazisčių čempionate

Gegužės 18-ąją finišavo aštuntasis gimnazisčių futbolo 5×5 čempionatas, kuriame prizines vietas iškovojo Rytų Vilniaus atstovės. Šiemet turnyre varžėsi 13 komandų, o trofėjų iškėlė debiutantės iš VGTU Inžinerijos licėjaus.

Salomėjos Nėries gimnazijos aikštelėje iš pradžių surengtos rungtynės dėl 3-iosios vietos tarp Žemynos ir Žirmūnų gimnazisčių. Merginos kovojo atkakliai ir antrajame kėlinyje apsikeitė po įvartį – 1:1. Prireikė pratęsimo bei baudinių serijos. Joje žirmūnietės smūgiavo taikliau ir laimėjo 2:1.

„Šiandien buvo sunku, bet mes susikaupėme ir laimėjome. Labai džiaugiuosi savo merginomis, kurios nepasidavė, iškovojome bronzos medalius. Čempionate rungiamės antrus metus. Žaidžiame dėl mokytojos Jolantos ir mūsų pačių noro“, – įspūdžiais pasidalino Ūla Liaudytė.

Finale žaidė Užupio gimnazistės su VGTU Inžinerijos licėjaus ekipa. Pirmajame kėlinyje Antakalnio atstovės pasižymėjo kartą, tačiau po pertraukos puikiai realizavo savo progas ir įveikė varžoves 7:0.

„Nesitikėjome iš pradžių, kad nužengsime iki finalo, bet įgijome vilties nužygiuoti ir pakeisti Užupio gimnazijos panelių komandos istoriją. Čempionato komandos šiemet sustiprėjo. Finalas parodė, kad šiek tiek atsipūtėme, bet bus ko siekti kitais metais“, – sakė Vanesa Blaževičiūtė

Antakalniečių kapitonė Ieva Vaitiekūnaitė taip pat teigė, jog čempioniškas žygis iki finalo tapo staigmena. „Pirmąkart mokyklos istorijoje subūrėm merginų komandą ir tai padarė mano iniciatyva. Buvo sunku suburti žaidžiančias, bet kai jos susirinko ir pamačiau, kaip jos žaidė pirmose rungtynėse, supratau, kad eisim toli. Finalą reikėjo laimėti, nes mokytojas pagrasino „du“ parašyti, jei nelaimėsime“, – šmaikštavo futbolininkė.

Pirmasis VŠĮ „Žaidynės tęsiasi“ organizuojamas Vilniaus gimnazisčių futbolo čempionatas įvyko 2010 metais ir jį laimėjo Simono Daukanto gimnazija. Paskiau dusyk laimėjo Karoliniškių gimnazija, po kartą M. K. Čiurlionio menų mokykla, Žirmūnų, Gabijos, Žemynos gimnazijos, o šiemet prisijungė ir šiaurės Antakalnio atstovės.

Rungtynių statistika

Žemynos gimnazija – Žirmūnų gimnazija 1:1 (po baudinių 1:2)

Įvarčiai: 22 min. Dominika Godlijevska, 37 min. Laurita Stankevičiūtė OG (Žirmūnų g.)

Užupio gimnazija – VGTU Inžinerijos licėjus 0:7

Įvarčiai: 34 min. Vita Mužilaitė OG (Užupio g.); 16 min. Saulė Smolskytė, 26, 28 ir 32 min. Vakarė Stankevičaitė, 30 min. Augustė Truncaitė, 34 min. Ieva Vaitiekūnaitė (Inž. licėjus)

Autorius – Robertas Každanas, Dianos Bučienės nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS