Gimnazistų čempionato 1 turas itin rezultatyvus

Tradiciniame Vilniaus gimnazistų 8×8 čempionate sužaistos aštuonios dvikovos. 26 komandos varžosi dėl kelialapių į SK „Žaidynės tęsiasi“ rengiamo turnyro antrąjį etapą.

Pirmieji į stadioną rugsėjo 21 dieną išbėgo C grupės atstovai – Gabijos ir Tuskulėnų gimnazijų žaidėjai. Gabijos gimnazija susitikimą laimėjo rezultatu 5:1.

A grupėje Pilaitės gimnazija 1:0 palaužė Licėjaus pasipriešinimą. Žemynos gimnazija 3:0 pranoko Salomėjos Nėries gimnazijos ekipą.

Net dvylika įvarčių krito Žvėryno ir Šventojo Kristoforo gimnazistų dvikovoje – aikštės šeimininkai laimėjo 10:2. F grupėje Karoliniškių futbolininkai 7:0 nustelbė Jono Basanavičiaus gimnaziją.

Jėzuitų gimnazistai be gailesčio 8:0 sutriuškino užupiečius. H grupėje žirmūniečiai 4:1 įveikė V. Kačialovo gimnazijos komandą.

Galop, B grupėje VGTU Inžinerijos licėjus 6:0 nugalėjo „Juventos“ gimnazistus. D grupės dvikova tarp Radvilų ir „Santaros“ gimnazijų nukelta į spalio 12 dieną.