Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 7 turas
Šeštadienis 2022-09-17 15:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
1
BE1 NFA
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
1
FA Panevėžys-PRSSG
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 7 turas
Šeštadienis, 2022-09-17 15:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
Vilius Kondrotas 50'
1
1
Pilna statistika
FA Panevėžys-PRSSG
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Matas Pušnys 36'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
BE1 NFA
FA Panevėžys-PRSSG
3 Vieta lentelėje 2
39 Taškai 41
44:17 Įvarčių skirtumas 76:20
BE1 NFA
FA Panevėžys-PRSSG
Žaidėjai
10
Skirmantas Paukštys (C)
1
Morkus Ūkelis (G)
3
Rapolas Jasulevičius
8
Justas Rakauskas
14
Lukas Leontjevas
25'
25'
25'
25'
25'
21
Ugnius Zenkovas
49
Vakaris Kniūkšta
89'
89'
89'
89'
89'
89'
50
Vilius Kondrotas
50'
50'
50'
50'
50'
77
Airik Balasanov
79
Majus Žižys
91
Arminas Astafejevas
46'
46'
46'
46'
46'
46'
Teisėjai
Pirmasis asistentas Saulius Juočiūnas
Antrasis asistentas Guostė Jonikaitė
Teisėjas Arūnas Dapkus
Žaidėjai
Ignas Lukoševičius (C)
14
Liudvikas Ūsas (G)
12
Nojus Mulevičius
2
90'+2'
90'+2'
90'+2'
90'+2'
90'+2'
Aronas Šlikas
3
26'
26'
26'
26'
26'
26'
Gustas Muraška
5
87'
87'
87'
87'
87'
Matas Dilys
6
25'
25'
25'
25'
25'
25'
Rokas Kulbis
7
36'
36'
36'
36'
36'
Matas Pušnys
8
Eimantas Žižiūnas
9
Augustas Butkus
10
Kornelijus Užėnas
11
Atsarginiai žaidėjai
16
Dominykas Balnanosis (G)
11
Gerdas Barkauskas
37
Daniil Poberezhnyi
46'
46'
46'
46'
46'
46'
47
Gelmis Gajauskas
53
Jonas Stapulionis
83
Deividas Šumskis
89'
89'
89'
89'
89'
89'
97
Titas Vaitiekus
Atsarginiai žaidėjai
Adas Jasiūnas (G)
1
Augustas Gedžiūnas
13
Danielius Tomkevičius
15
Kajus Puzinas
17
Matas Petrulaitis
18
Karolis Carenko
55
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
Lukas Leontjevas
25'
min
25'
min
Rokas Kulbis
Lukas Leontjevas
25'
min
25'
min
Rokas Kulbis
25'
min
Rokas Kulbis
Lukas Leontjevas
25'
min
25'
min
Rokas Kulbis
Lukas Leontjevas
25'
min
25'
min
Rokas Kulbis
Lukas Leontjevas
25'
min
25'
min
Rokas Kulbis
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
Gustas Muraška
36'
min
Matas Pušnys
36'
min
Matas Pušnys
36'
min
Matas Pušnys
36'
min
Matas Pušnys
36'
min
Matas Pušnys
Antras kėlinys
Daniil Poberezhnyi
Arminas Astafejevas
46'
min
Daniil Poberezhnyi
Arminas Astafejevas
46'
min
Daniil Poberezhnyi
Arminas Astafejevas
46'
min
Daniil Poberezhnyi
Arminas Astafejevas
46'
min
Daniil Poberezhnyi
Arminas Astafejevas
46'
min
Daniil Poberezhnyi
Arminas Astafejevas
46'
min
Vilius Kondrotas
50'
min
Vilius Kondrotas
50'
min
Vilius Kondrotas
50'
min
Vilius Kondrotas
50'
min
Vilius Kondrotas
50'
min
87'
min
Matas Dilys
87'
min
Matas Dilys
87'
min
Matas Dilys
87'
min
Matas Dilys
87'
min
Matas Dilys
Deividas Šumskis
Vakaris Kniūkšta
89'
min
Deividas Šumskis
Vakaris Kniūkšta
89'
min
Deividas Šumskis
Vakaris Kniūkšta
89'
min
Deividas Šumskis
Vakaris Kniūkšta
89'
min
Deividas Šumskis
Vakaris Kniūkšta
89'
min
Deividas Šumskis
Vakaris Kniūkšta
89'
min
90'+2'
min
Aronas Šlikas
90'+2'
min
Aronas Šlikas
90'+2'
min
Aronas Šlikas
90'+2'
min
Aronas Šlikas
90'+2'
min
Aronas Šlikas
Varžybų pabaiga
FA Panevėžys-PRSSG

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius