Optibet I lyga 2022 19 turas
Trečiadienis 2022-09-07 18:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
2
BE1 NFA
Džiugas Čečkauskas 2'
Rokas Lavron Mazur 40'
0
FA Šiauliai B
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 19 turas
Trečiadienis, 2022-09-07 18:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Džiugas Čečkauskas 2'
Rokas Lavron Mazur 40'
2
0
Pilna statistika
FA Šiauliai B
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
BE1 NFA
FA Šiauliai B
4 Vieta lentelėje 12
57 Taškai 33
39:19 Įvarčių skirtumas 33:54
BE1 NFA
FA Šiauliai B
Žaidėjai
30
Rokas Lavron Mazur (C)
40'
88'
1
Vilius Šivickas (G)
4
Džiugas Čečkauskas
2'
5
Lajo Menene Traore
6
Martynas Džiugas
8
Ainas Bareikis
10
Hassan Kromah
82'
82'
25
Eduardas Jurjonas
28
Hamed Diawara
66
Nazar Zubkov
79
Chukwudi Abiodun Adalumo
46'
46'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Šarūnas Tamulynas
Teisėjas Rolandas Adžgauskas
Pirmasis asistentas Guostė Jonikaitė
Antrasis asistentas Vygantas Bemovas
Rezervinis teisėjas Justas Kudirka
Žaidėjai
33'
Karolis Mantinis (C)
8
Evaldas Jurgelis (G)
16
71'
71'
Nojus Vytis Audinis
4
Kristupas Mantinis
5
74'
74'
Sergej Amirzian
22
Gabrielius Micevičius
31
Gabijus Micevičius
32
71'
71'
Glib Pasevich
39
Ignas Jonaitis
42
46'
46'
Vykintas Augustas Karjakinas
50
Matas Gasiūnas
51
Atsarginiai žaidėjai
31
Rokas Bagdonavičius (G)
19
Tomas Gumbelevičius
21
Matas Petkevičius
23
Arnas Paura
24
Thomas Neewalay
29
Elingas Jonavičius
77
Deitonas Vinckus
46'
46'
80
Aurimas Dapkus
82'
82'
Atsarginiai žaidėjai
Nikodemas Barvainis (G)
1
71'
71'
Artūras Paulius
3
71'
71'
85'
85'
Arnas Martinkus
37
Nojus Penikas
38
85'
85'
Rokas Puidokas
40
46'
46'
Danielius Jarašius
44
74'
74'
Rokas Zakaras
47
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
Džiugas Čečkauskas
2'
min
33'
min
Karolis Mantinis
Rokas Lavron Mazur
40'
min
Antras kėlinys
46'
min
Danielius Jarašius
Vykintas Augustas Karjakinas
Deitonas Vinckus
Chukwudi Abiodun Adalumo
46'
min
46'
min
Danielius Jarašius
Vykintas Augustas Karjakinas
Deitonas Vinckus
Chukwudi Abiodun Adalumo
46'
min
71'
min
Artūras Paulius
Glib Pasevich
71'
min
Arnas Martinkus
Nojus Vytis Audinis
71'
min
Artūras Paulius
Glib Pasevich
71'
min
Arnas Martinkus
Nojus Vytis Audinis
74'
min
Rokas Zakaras
Sergej Amirzian
74'
min
Rokas Zakaras
Sergej Amirzian
Aurimas Dapkus
Hassan Kromah
82'
min
Aurimas Dapkus
Hassan Kromah
82'
min
85'
min
Rokas Puidokas
Arnas Martinkus
85'
min
Rokas Puidokas
Arnas Martinkus
Rokas Lavron Mazur
88'
min
Varžybų pabaiga
FA Šiauliai B

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius