Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 21 turas
Šeštadienis 2023-04-01 11:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
2
BE1 NFA
Renat Shvedchenko 60'
Renat Shvedchenko 60'
Renat Shvedchenko 60'
Renat Shvedchenko 60'
Vilius Kondrotas 86'
Vilius Kondrotas 86'
Vilius Kondrotas 86'
Vilius Kondrotas 86'
0
FC Hegelmann
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 21 turas
Šeštadienis, 2023-04-01 11:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Renat Shvedchenko 60'
Renat Shvedchenko 60'
Renat Shvedchenko 60'
Renat Shvedchenko 60'
Vilius Kondrotas 86'
Vilius Kondrotas 86'
Vilius Kondrotas 86'
Vilius Kondrotas 86'
2
0
Pilna statistika
FC Hegelmann
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
BE1 NFA
FC Hegelmann
3 Vieta lentelėje 10
39 Taškai 4
44:17 Įvarčių skirtumas 13:61
BE1 NFA
FC Hegelmann
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas Karolis Buivydas
Pirmasis asistentas Dominykas Norkus
Antrasis asistentas Rokas Juodis
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
Ugnius Zenkovas
31'
min
Ugnius Zenkovas
31'
min
Ugnius Zenkovas
31'
min
Ugnius Zenkovas
31'
min
Ugnius Zenkovas
31'
min
Antras kėlinys
46'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
46'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
46'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
46'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
46'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
Renat Shvedchenko
60'
min
Renat Shvedchenko
60'
min
Renat Shvedchenko
60'
min
Renat Shvedchenko
60'
min
Oleksandr Hrachov
Jonas Stapulionis
63'
min
Oleksandr Hrachov
Jonas Stapulionis
63'
min
Oleksandr Hrachov
Jonas Stapulionis
63'
min
Oleksandr Hrachov
Jonas Stapulionis
63'
min
Oleksandr Hrachov
Jonas Stapulionis
63'
min
71'
min
Artem Koval
71'
min
Artem Koval
71'
min
Artem Koval
71'
min
Artem Koval
Renat Shvedchenko
74'
min
Renat Shvedchenko
74'
min
Renat Shvedchenko
74'
min
Renat Shvedchenko
74'
min
Aretas Brusokas
Lukas Leontjevas
75'
min
75'
min
Armandas Stankevičius
Artem Koval
Aretas Brusokas
Lukas Leontjevas
75'
min
75'
min
Armandas Stankevičius
Artem Koval
Aretas Brusokas
Lukas Leontjevas
75'
min
75'
min
Armandas Stankevičius
Artem Koval
Aretas Brusokas
Lukas Leontjevas
75'
min
75'
min
Armandas Stankevičius
Artem Koval
Aretas Brusokas
Lukas Leontjevas
75'
min
75'
min
Armandas Stankevičius
Artem Koval
83'
min
Ugnius Gudžinskas
Jonas Ruzgaitis
83'
min
Ugnius Gudžinskas
Jonas Ruzgaitis
83'
min
Ugnius Gudžinskas
Jonas Ruzgaitis
83'
min
Ugnius Gudžinskas
Jonas Ruzgaitis
83'
min
Ugnius Gudžinskas
Jonas Ruzgaitis
Vilius Kondrotas
86'
min
Vilius Kondrotas
86'
min
Vilius Kondrotas
86'
min
Vilius Kondrotas
86'
min
Skirmantas Paukštys
Vilius Kondrotas
87'
min
Gelmis Gajauskas
Renat Shvedchenko
87'
min
Skirmantas Paukštys
Vilius Kondrotas
87'
min
Gelmis Gajauskas
Renat Shvedchenko
87'
min
Skirmantas Paukštys
Vilius Kondrotas
87'
min
Gelmis Gajauskas
Renat Shvedchenko
87'
min
Skirmantas Paukštys
Vilius Kondrotas
87'
min
Gelmis Gajauskas
Renat Shvedchenko
87'
min
Skirmantas Paukštys
Vilius Kondrotas
87'
min
Gelmis Gajauskas
Renat Shvedchenko
87'
min
Oleksandr Hrachov
90'
min
Oleksandr Hrachov
90'
min
Oleksandr Hrachov
90'
min
Oleksandr Hrachov
90'
min
Varžybų pabaiga
FC Hegelmann

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius