Optibet I lyga 2022 8 turas
Sekmadienis 2022-05-22 13:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
2
BE1 NFA
Karolis Skamarakas 43'
Aurimas Dapkus 71'
1
FC Neptūnas
Aurimas Raginis 45'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 8 turas
Sekmadienis, 2022-05-22 13:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Karolis Skamarakas 43'
Aurimas Dapkus 71'
2
1
Pilna statistika
FC Neptūnas
Aurimas Raginis 45'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
BE1 NFA
FC Neptūnas
4 Vieta lentelėje 2
57 Taškai 62
39:19 Įvarčių skirtumas 66:36
BE1 NFA
FC Neptūnas
Žaidėjai
15
Domas Slendzoka (C)
75'
12
Julius Virvilas (G)
3
Demian Popovici
51'
6
Martynas Džiugas
7
Karolis Skamarakas
43'
70'
23
Arnas Paura
25
Eduardas Jurjonas
6'
28
Hamed Diawara
30
Rokas Lavron Mazur
80'
66
Nazar Zubkov
53'
66'
79
Chukwudi Abiodun Adalumo
90'+1'
Teisėjai
Teisėjas Mantas Pomeckis
Antrasis asistentas Daniel Stukas
Rezervinis teisėjas Vytenis Kazlauskas
Teisėjų inspektorius Šarūnas Tamulynas
Pirmasis asistentas Edgaras Bučinskas
Žaidėjai
51'
73'
Aurimas Skurdelis (C)
23
Dovydas Komža (G)
89
Egidijus Dusevičius
2
Eduard Matvieienko
4
8'
Skirmantas Rakauskas
8
45'+4'
73'
73'
Aurimas Raginis
9
Oleksandr Dovhyi
10
Dmytro Bondar
26
Gabrielius Domkus
28
60'
Adomas Ankudinovas
33
Denis Matihin
77
Atsarginiai žaidėjai
31
Rokas Bagdonavičius (G)
4
Džiugas Čečkauskas
90'+1'
9
Nojus Grudis
16
Michael Wilfried Zate
22
Emilis Talačka
26
Vadim Šulžickij
80'
80
Aurimas Dapkus
70'
71'
Atsarginiai žaidėjai
Edgaras Anaškin (G)
99
Tomas Jonušas
13
Paulius Juška
14
73'
73'
Paulius Lotužys
19
Jonas Vaitkus
42
73'
75'
Yehor Smirnov
50
60'
Pavlo Zamurenko
94
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
Eduardas Jurjonas
6'
min
8'
min
Skirmantas Rakauskas
Dario Caglioni
13'
min
Karolis Skamarakas
43'
min
45'+4'
min
Aurimas Raginis
Antras kėlinys
51'
min
Aurimas Skurdelis
Demian Popovici
51'
min
Pablo Rios Freire
51'
min
Nazar Zubkov
53'
min
60'
min
Pavlo Zamurenko
Adomas Ankudinovas
Nazar Zubkov
66'
min
Aurimas Dapkus
Karolis Skamarakas
70'
min
Aurimas Dapkus
71'
min
73'
min
Paulius Lotužys
Aurimas Raginis
73'
min
Paulius Lotužys
Aurimas Raginis
73'
min
Yehor Smirnov
Aurimas Skurdelis
Domas Slendzoka
75'
min
75'
min
Yehor Smirnov
Vadim Šulžickij
Rokas Lavron Mazur
80'
min
Džiugas Čečkauskas
Chukwudi Abiodun Adalumo
90'+1'
min
Pablo Rios Freire
90'
min
Varžybų pabaiga
FC Neptūnas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius