Optibet I lyga 2022 26 turas
Šeštadienis 2022-10-15 13:30:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
2
BE1 NFA
Chukwudi Abiodun Adalumo 40'
Chukwudi Abiodun Adalumo 78'
0
FK Atmosfera
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 26 turas
Šeštadienis, 2022-10-15 13:30:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Chukwudi Abiodun Adalumo 40'
Chukwudi Abiodun Adalumo 78'
2
0
Pilna statistika
FK Atmosfera
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
BE1 NFA
FK Atmosfera
4 Vieta lentelėje 15
57 Taškai 24
39:19 Įvarčių skirtumas 41:67
BE1 NFA
FK Atmosfera
Žaidėjai
15
Domas Slendzoka (C)
1
Vilius Šivickas (G)
3
Demian Popovici
65'
65'
6
Martynas Džiugas
22
Emilis Talačka
46'
46'
23
Arnas Paura
25
Eduardas Jurjonas
28
Hamed Diawara
30
Rokas Lavron Mazur
79'
79'
77
Deitonas Vinckus
79
Chukwudi Abiodun Adalumo
40'
78'
79'
79'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Arvydas Makarevičius
Teisėjas Robertas Valikonis
Pirmasis asistentas Jokūbas Kupčinskas
Antrasis asistentas Edgaras Markovas
Rezervinis teisėjas Ugnius Veprauskas
Žaidėjai
58'
58'
Adrijus Kontenis (C)
17
Daumantas Jakutis (G)
33
80'
80'
Denisas Stankus
3
Vladyslav Zahladko
4
89'
89'
Nils Raul Hugo Ahl
8
Abdul Yusuph Haule
9
89'
89'
Rokas Lazdinauskas
10
89'
89'
Vitor Prado Gutierres
15
Dovydas Jansonas
16
Juan Camilo Sandoval Yepes
19
45'+1'
Deividas Gineitis
20
Atsarginiai žaidėjai
31
Rokas Bagdonavičius (G)
4
Džiugas Čečkauskas
79'
79'
5
Lajo Menene Traore
8
Ainas Bareikis
46'
46'
9
Nojus Grudis
18
Kasparas Kriščiūnas
19
Tomas Gumbelevičius
24
Thomas Neewalay
79'
79'
29
Elingas Jonavičius
80
Aurimas Dapkus
65'
65'
Atsarginiai žaidėjai
89'
89'
Benediktas Poleikis
2
89'
89'
Daniil Osadets
7
58'
58'
Ernestas Andriušis
11
Ignas Čiuta
21
89'
89'
Matas Šlyžius
22
Maksym Kyrylov
23
80'
80'
Arnas Andriejauskas
71
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
Chukwudi Abiodun Adalumo
40'
min
45'+1'
min
Deividas Gineitis
Antras kėlinys
Ainas Bareikis
Emilis Talačka
46'
min
Ainas Bareikis
Emilis Talačka
46'
min
58'
min
Ernestas Andriušis
Adrijus Kontenis
58'
min
Ernestas Andriušis
Adrijus Kontenis
Aurimas Dapkus
Demian Popovici
65'
min
Aurimas Dapkus
Demian Popovici
65'
min
Chukwudi Abiodun Adalumo
78'
min
Džiugas Čečkauskas
Chukwudi Abiodun Adalumo
79'
min
Thomas Neewalay
Rokas Lavron Mazur
79'
min
Džiugas Čečkauskas
Chukwudi Abiodun Adalumo
79'
min
Thomas Neewalay
Rokas Lavron Mazur
79'
min
80'
min
Arnas Andriejauskas
Denisas Stankus
80'
min
Arnas Andriejauskas
Denisas Stankus
89'
min
Matas Šlyžius
Rokas Lazdinauskas
89'
min
Benediktas Poleikis
Nils Raul Hugo Ahl
89'
min
Daniil Osadets
Vitor Prado Gutierres
89'
min
Matas Šlyžius
Rokas Lazdinauskas
89'
min
Benediktas Poleikis
Nils Raul Hugo Ahl
89'
min
Daniil Osadets
Vitor Prado Gutierres
Varžybų pabaiga
FK Atmosfera

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius