Optibet I lyga 2022 24 turas
Sekmadienis 2022-10-02 19:30:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
1
BE1 NFA
Rokas Lavron Mazur 39'
1
FK Riteriai B
Ebuka Romanus Onah 12'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 24 turas
Sekmadienis, 2022-10-02 19:30:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Rokas Lavron Mazur 39'
1
1
Pilna statistika
FK Riteriai B
Ebuka Romanus Onah 12'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
BE1 NFA
FK Riteriai B
4 Vieta lentelėje 14
57 Taškai 32
39:19 Įvarčių skirtumas 41:48
BE1 NFA
FK Riteriai B
Žaidėjai
15
Domas Slendzoka (C)
1
Vilius Šivickas (G)
3
Demian Popovici
42'
5
Lajo Menene Traore
6
Martynas Džiugas
67'
67'
10
Hassan Kromah
10'
46'
46'
23
Arnas Paura
24
Thomas Neewalay
25
Eduardas Jurjonas
28
Hamed Diawara
78'
30
Rokas Lavron Mazur
39'
76'
76'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Vitalijus Kazlauskas
Teisėjas Mantas Pomeckis
Pirmasis asistentas Jonas Lebedevas
Antrasis asistentas Daniel Stukas
Rezervinis teisėjas Ugnius Veprauskas
Žaidėjai
Geraldas Širvinskas (G)
55
Kipras Obolevičius
6
69'
Gustas Gumbaravičius
13
Armandas Šveistrys
14
90'+4'
90'+4'
90'+4'
Emil Andriuškevič
15
60'
60'
Povilas Katinas
23
Andrius Kaulinis
29
60'
60'
Egidijus Mickus
31
42'
57'
Ebuka Romanus Onah
39
86'
Marko Nikolic
66
48'
48'
60'
60'
Karolis Skamarakas
67
Atsarginiai žaidėjai
31
Rokas Bagdonavičius (G)
4
Džiugas Čečkauskas
8
Ainas Bareikis
67'
67'
18
Kasparas Kriščiūnas
19
Tomas Gumbelevičius
21
Matas Petkevičius
22
Emilis Talačka
29
Elingas Jonavičius
77
Deitonas Vinckus
46'
46'
79
Chukwudi Abiodun Adalumo
76'
76'
80
Aurimas Dapkus
Atsarginiai žaidėjai
Arnas Voitinovičius (G)
12
Edvin Volodkovič
25
60'
60'
90'+1'
Daniel Misiūnas
27
Murillo Matheus Dias Oliveira
36
Tadas Žedaveinis
40
Ernestas Januš Zdanovič
77
Jonas Usavičius
79
60'
60'
Robertas Ratkevičius
88
60'
60'
Ernestas Gerasimovas
91
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
Hassan Kromah
10'
min
Rokas Lavron Mazur
39'
min
Demian Popovici
42'
min
42'
min
Ebuka Romanus Onah
Antras kėlinys
Deitonas Vinckus
Hassan Kromah
46'
min
Deitonas Vinckus
Hassan Kromah
46'
min
48'
min
Karolis Skamarakas
48'
min
Karolis Skamarakas
57'
min
Ebuka Romanus Onah
60'
min
Daniel Misiūnas
Povilas Katinas
60'
min
Robertas Ratkevičius
Egidijus Mickus
60'
min
Ernestas Gerasimovas
Karolis Skamarakas
60'
min
Daniel Misiūnas
Povilas Katinas
60'
min
Robertas Ratkevičius
Egidijus Mickus
60'
min
Ernestas Gerasimovas
Karolis Skamarakas
Ainas Bareikis
Martynas Džiugas
67'
min
Ainas Bareikis
Martynas Džiugas
67'
min
69'
min
Gustas Gumbaravičius
Chukwudi Abiodun Adalumo
Rokas Lavron Mazur
76'
min
Chukwudi Abiodun Adalumo
Rokas Lavron Mazur
76'
min
Hamed Diawara
78'
min
86'
min
Marko Nikolic
90'+1'
min
Daniel Misiūnas
90'+4'
min
Emil Andriuškevič
90'+4'
min
Emil Andriuškevič
90'+4'
min
Emil Andruškevič
Varžybų pabaiga
FK Riteriai B

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius