Optibet I lyga 2022 30 turas
Šeštadienis 2022-11-12 16:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
1
BE1 NFA
Rokas Lavron Mazur 19'
1
Marijampolė City
Audrius Brokas 5'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 30 turas
Šeštadienis, 2022-11-12 16:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Rokas Lavron Mazur 19'
1
1
Pilna statistika
Marijampolė City
Audrius Brokas 5'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
BE1 NFA
Marijampolė City
4 Vieta lentelėje 5
57 Taškai 53
39:19 Įvarčių skirtumas 51:41
BE1 NFA
Marijampolė City
Žaidėjai
15
Domas Slendzoka (C)
75'
75'
75'
31
Rokas Bagdonavičius (G)
3
Demian Popovici
4
Džiugas Čečkauskas
5
Lajo Menene Traore
80'
80'
6
Martynas Džiugas
28
Hamed Diawara
30
Rokas Lavron Mazur
19'
66
Nazar Zubkov
77
Deitonas Vinckus
38'
38'
38'
79
Chukwudi Abiodun Adalumo
73'
73'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Šarūnas Tamulynas
Teisėjas Kęstutis Bartuškevičius
Pirmasis asistentas Gerda Eidinzonaitė
Rezervinis teisėjas Donatas Šimėnas
Antrasis asistentas Edvardas Korotkovas
Žaidėjai
46'
46'
46'
Haroldas Serbenta (C)
4
Giedrius Zenkevičius (G)
12
Augustas Dubickas
2
Augustinas Akelis
5
Kajus Astijus Beršta
7
Kiyomoto Hiroya
8
84'
84'
Ignas Zigmantas
9
85'
85'
85'
Ignas Raštutis
15
50'
Audrius Brokas
20
13'
13'
13'
Ilya Tsyvilka
21
Tadas Kvietkauskas
23
Atsarginiai žaidėjai
1
Vilius Šivickas (G)
8
Ainas Bareikis
73'
73'
9
Nojus Grudis
18
Kasparas Kriščiūnas
19
Tomas Gumbelevičius
21
Matas Petkevičius
22
Emilis Talačka
23
Arnas Paura
80'
80'
25
Eduardas Jurjonas
29
Elingas Jonavičius
Atsarginiai žaidėjai
Norbertas Vaitiekūnas (G)
13
Armandas Radžiūnas
3
Matas Bulota
29
84'
84'
Lukas Tupčiauskas
47
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
13'
min
Ilya Tsyvilka
13'
min
Ilya Tsyvilka
13'
min
Ilya Tsyvilka
Rokas Lavron Mazur
19'
min
Deitonas Vinckus
38'
min
Deitonas Vinckus
38'
min
Deitonas Vinckus
38'
min
Antras kėlinys
46'
min
Haroldas Serbenta
46'
min
Haroldas Serbenta
46'
min
Haroldas Serbenta
50'
min
Audrius Brokas
Ainas Bareikis
Chukwudi Abiodun Adalumo
73'
min
Ainas Bareikis
Chukwudi Abiodun Adalumo
73'
min
Domas Slendzoka
75'
min
Domas Slendzoka
75'
min
Domas Slendzoka
75'
min
Arnas Paura
Lajo Menene Traore
80'
min
Arnas Paura
Lajo Menene Traore
80'
min
84'
min
Lukas Tupčiauskas
Ignas Zigmantas
84'
min
Lukas Tupčiauskas
Ignas Zigmantas
85'
min
Ignas Raštutis
85'
min
Ignas Raštutis
85'
min
Ignas Raštutis
Varžybų pabaiga
Marijampolė City

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius