Optibet I lyga 2022 6 turas
Sekmadienis 2022-05-01 12:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
3
BE1 NFA
Chukwudi Abiodun Adalumo 2'
Michael Wilfried Zate 47'
Rokas Lavron Mazur 68'
2
Vilniaus BFA
Martin Perveinis 39'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 6 turas
Sekmadienis, 2022-05-01 12:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
BE1 NFA
Chukwudi Abiodun Adalumo 2'
Michael Wilfried Zate 47'
Rokas Lavron Mazur 68'
3
2
Pilna statistika
Vilniaus BFA
Martin Perveinis 39'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
BE1 NFA
Vilniaus BFA
4 Vieta lentelėje 7
57 Taškai 38
39:19 Įvarčių skirtumas 54:47
BE1 NFA
Vilniaus BFA
Žaidėjai
15
Domas Slendzoka (C)
12
Julius Virvilas (G)
3
Demian Popovici
74'
6
Martynas Džiugas
63'
16
Michael Wilfried Zate
47'
25
Eduardas Jurjonas
28
Hamed Diawara
30
Rokas Lavron Mazur
68'
66
Nazar Zubkov
77
Deitonas Vinckus
62'
79
Chukwudi Abiodun Adalumo
2'
Teisėjai
Teisėjas Rolandas Adžgauskas
Pirmasis asistentas Guostė Jonikaitė
Antrasis asistentas Vygantas Bemovas
Rezervinis teisėjas Karolis Buivydas
Teisėjų inspektorius Jurij Paškovskij
Žaidėjai
25'
Lukas Valvonis (C)
2
Dominykas Valeckas (G)
1
46'
Andrius Kežūnas
5
77'
Džonis Gabrielius Puzas
6
Dominyk Kodz
10
61'
Aurimas Gackas
19
66'
Rokas Doroškevičius
22
77'
Edgar Pavlovski
24
Aidas Šidlauskas
48
53'
84'
Martin Perveinis
50
66'
Ignas Paulikas
89
Atsarginiai žaidėjai
31
Rokas Bagdonavičius (G)
4
Džiugas Čečkauskas
63'
7
Karolis Skamarakas
22
Emilis Talačka
23
Arnas Paura
27
Ugnius Lekečinskas
62'
89'
80
Aurimas Dapkus
Atsarginiai žaidėjai
Ernest Černiavskij (G)
32
Tomas Petkevičius
3
77'
Samvel Vardanyan
17
66'
Artiom Osipovič
63
66'
Adrian Lickūnas
84
77'
Nikita Ambrusevič
99
BE1 NFA
Pirmas kėlinys
Chukwudi Abiodun Adalumo
2'
min
25'
min
Lukas Valvonis
35'
min
Antras kėlinys
46'
min
Andrius Kežūnas
Michael Wilfried Zate
47'
min
53'
min
Martin Perveinis
61'
min
Aurimas Gackas
Ugnius Lekečinskas
Deitonas Vinckus
62'
min
Džiugas Čečkauskas
Martynas Džiugas
63'
min
66'
min
Artiom Osipovič
Ignas Paulikas
66'
min
Adrian Lickūnas
Rokas Doroškevičius
Rokas Lavron Mazur
68'
min
Demian Popovici
74'
min
77'
min
Samvel Vardanyan
Edgar Pavlovski
77'
min
Nikita Ambrusevič
Džonis Gabrielius Puzas
84'
min
Martin Perveinis
Ugnius Lekečinskas
89'
min
Varžybų pabaiga
Vilniaus BFA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius