Optibet I lyga 2022
6 turas
Penktadienis
2022-09-02 19:00:00
Alytaus stadionas žolės
3
DFK Dainava
Titas Vitukynas 14'
Titas Vitukynas 14'
Kazeem Ojo Aderounmu 43'
Kazeem Ojo Aderounmu 43'
Martynas Vasiliauskas 59'
Martynas Vasiliauskas 59'
Titas Vitukynas 14'
Kazeem Ojo Aderounmu 43'
Kazeem Ojo Aderounmu 43'
Martynas Vasiliauskas 59'
Martynas Vasiliauskas 59'
1
FC Neptūnas
Eduard Matvieienko 19'
Eduard Matvieienko 19'
Eduard Matvieienko 19'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022
6 turas
Penktadienis, 2022-09-02 19:00:00
Alytaus stadionas žolės
DFK Dainava
Titas Vitukynas 14'Titas Vitukynas 14'
Kazeem Ojo Aderounmu 43'
Kazeem Ojo Aderounmu 43'
Martynas Vasiliauskas 59'
Martynas Vasiliauskas 59'
3
1
Pilna statistika
FC Neptūnas
Eduard Matvieienko 19'Eduard Matvieienko 19'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Lygos statistika
DFK Dainava
|
FC Neptūnas
|
|
1 | Vieta lentelėje | 2 |
67 | Taškai | 62 |
69:31 | Įvarčių skirtumas | 66:36 |
DFK Dainava
FC Neptūnas
Žaidėjai
8 | Martynas Vasiliauskas (C) 59' 59' |
77 | Airidas Mickevičius (G) |
6 | Renatas Banevičius |
7 | Artem Baftalovskyi 82' 82' 90' 90' |
11 | Titas Vitukynas 14' 14' 84' 84' |
12 | Peter Oluwaseun Ademo 84' 84' |
24 | Naglis Paliušis |
30 | Oskaras Lukošiūnas |
32 | Rokas Rasimavičius |
43 | Kazeem Ojo Aderounmu 43' 43' |
99 | Aaron-Palimerin Olugbogi 17' 17' 52' 52' |
Teisėjai
Teisėjų inspektorius | Linas Masys |
Teisėjas | Dovydas Švėgžda |
Pirmasis asistentas | Dominykas Norkus |
Antrasis asistentas | Ugnė Šmitaitė |
Rezervinis teisėjas | Rolandas Adžgauskas |
Žaidėjai
73' 73' 77' 77' Aurimas Skurdelis (C) |
23 |
Ernestas Grudys (G) |
1 |
64' 64' Eduard Matvieienko |
4 |
68' 68' Colin Ladipo Odutayo |
8 |
Brice Stephane Didier Philippe Goupy |
9 |
68' 68' Arnas Spyčius |
11 |
46' 46' Paulius Juška |
14 |
16' 16' Ainis Vilavičius |
20 |
25' 25' Dmytro Bondar |
26 |
Adomas Ankudinovas |
33 |
Darius Jurgelevičius |
50 |
Atsarginiai žaidėjai
37 | Martynas Matijoška (G) |
5 | Nedas Labukas |
10 | Chibuike Darlington Nwosu 52' 52' |
14 | Yasuhiro Hanada |
21 | Kyrylo Silich 84' 84' |
23 | Lukas Šiaudvytis |
29 | Maksym Starhorodskyi |
31 | Ode Abdullahi |
34 | Stanislav Sorokin 84' 84' |
71 | Nojus Valukynas |
74 | Alanas Marčiukaitis 90' 90'+2' 90' 90'+2' |
92 | Arnas Mardosa |
Atsarginiai žaidėjai
Dovydas Komža (G) |
89 |
46' 46' Martynas Velyvis |
5 |
68' 68' Paulius Lotužys |
19 |
77' 77' Ignas Paulius |
32 |
Dovydas Švambaris |
37 |
68' 68' Denis Matihin |
77 |
DFK Dainava
Pirmas kėlinys
Titas Vitukynas
14'
min
Titas Vitukynas
14'
min
16'
min
Ainis Vilavičius
16'
min
Ainis Vilavičius
Aaron-Palimerin Olugbogi
17'
min
Aaron-Palimerin Olugbogi
17'
min
25'
min
Dmytro Bondar
25'
min
Dmytro Bondar
Kazeem Ojo Aderounmu
43'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
43'
min
Antras kėlinys
46'
min
Martynas Velyvis
Paulius Juška
46'
min
Martynas Velyvis
Paulius Juška
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
52'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
52'
min
Martynas Vasiliauskas
59'
min
Martynas Vasiliauskas
59'
min
64'
min
Eduard Matvieienko
64'
min
Eduard Matvieienko
68'
min
Denis Matihin
Arnas Spyčius
68'
min
Paulius Lotužys
Colin Ladipo Odutayo
68'
min
Denis Matihin
Arnas Spyčius
68'
min
Paulius Lotužys
Colin Ladipo Odutayo
73'
min
Aurimas Skurdelis
73'
min
Aurimas Skurdelis
77'
min
Ignas Paulius
Aurimas Skurdelis
77'
min
Ignas Paulius
Aurimas Skurdelis
Artem Baftalovskyi
82'
min
Artem Baftalovskyi
82'
min
Stanislav Sorokin
Peter Oluwaseun Ademo
84'
min
Kyrylo Silich
Titas Vitukynas
84'
min
Stanislav Sorokin
Peter Oluwaseun Ademo
84'
min
Kyrylo Silich
Titas Vitukynas
84'
min
Alanas Marčiukaitis
Artem Baftalovskyi
90'
min
Alanas Marčiukaitis
90'+2'
min
Alanas Marčiukaitis
Artem Baftalovskyi
90'
min
Alanas Marčiukaitis
90'+2'
min
Varžybų pabaiga
FC Neptūnas
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 19:00
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 19:00
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai