Optibet I lyga 2022 6 turas
Penktadienis 2022-09-02 19:00:00 Alytaus stadionas žolės
3
DFK Dainava
Titas Vitukynas 14'
Titas Vitukynas 14'
Kazeem Ojo Aderounmu 43'
Kazeem Ojo Aderounmu 43'
Martynas Vasiliauskas 59'
Martynas Vasiliauskas 59'
1
FC Neptūnas
Eduard Matvieienko 19'
Eduard Matvieienko 19'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 6 turas
Penktadienis, 2022-09-02 19:00:00 Alytaus stadionas žolės
DFK Dainava
Titas Vitukynas 14'
Titas Vitukynas 14'
Kazeem Ojo Aderounmu 43'
Kazeem Ojo Aderounmu 43'
Martynas Vasiliauskas 59'
Martynas Vasiliauskas 59'
3
1
Pilna statistika
FC Neptūnas
Eduard Matvieienko 19'
Eduard Matvieienko 19'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
DFK Dainava
FC Neptūnas
1 Vieta lentelėje 2
67 Taškai 62
69:31 Įvarčių skirtumas 66:36
DFK Dainava
FC Neptūnas
Žaidėjai
8
Martynas Vasiliauskas (C)
59'
59'
77
Airidas Mickevičius (G)
6
Renatas Banevičius
7
Artem Baftalovskyi
82'
82'
90'
90'
90'
11
Titas Vitukynas
14'
14'
84'
84'
84'
12
Peter Oluwaseun Ademo
84'
84'
84'
24
Naglis Paliušis
30
Oskaras Lukošiūnas
32
Rokas Rasimavičius
43
Kazeem Ojo Aderounmu
43'
43'
99
Aaron-Palimerin Olugbogi
17'
17'
52'
52'
52'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Linas Masys
Teisėjas Dovydas Švėgžda
Pirmasis asistentas Dominykas Norkus
Antrasis asistentas Ugnė Šmitaitė
Rezervinis teisėjas Rolandas Adžgauskas
Žaidėjai
73'
73'
77'
77'
77'
Aurimas Skurdelis (C)
23
Ernestas Grudys (G)
1
64'
64'
Eduard Matvieienko
4
68'
68'
68'
Colin Ladipo Odutayo
8
Brice Stephane Didier Philippe Goupy
9
68'
68'
68'
Arnas Spyčius
11
46'
46'
46'
Paulius Juška
14
16'
16'
Ainis Vilavičius
20
25'
25'
Dmytro Bondar
26
Adomas Ankudinovas
33
Darius Jurgelevičius
50
Atsarginiai žaidėjai
37
Martynas Matijoška (G)
5
Nedas Labukas
10
Chibuike Darlington Nwosu
52'
52'
52'
14
Yasuhiro Hanada
21
Kyrylo Silich
84'
84'
84'
23
Lukas Šiaudvytis
29
Maksym Starhorodskyi
31
Ode Abdullahi
34
Stanislav Sorokin
84'
84'
84'
71
Nojus Valukynas
74
Alanas Marčiukaitis
90'
90'+2'
90'
90'+2'
90'
92
Arnas Mardosa
Atsarginiai žaidėjai
Dovydas Komža (G)
89
46'
46'
46'
Martynas Velyvis
5
68'
68'
68'
Paulius Lotužys
19
77'
77'
77'
Ignas Paulius
32
Dovydas Švambaris
37
68'
68'
68'
Denis Matihin
77
DFK Dainava
Pirmas kėlinys
Titas Vitukynas
14'
min
Titas Vitukynas
14'
min
16'
min
Ainis Vilavičius
16'
min
Ainis Vilavičius
Aaron-Palimerin Olugbogi
17'
min
Aaron-Palimerin Olugbogi
17'
min
25'
min
Dmytro Bondar
25'
min
Dmytro Bondar
Kazeem Ojo Aderounmu
43'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
43'
min
Antras kėlinys
46'
min
Martynas Velyvis
Paulius Juška
46'
min
Martynas Velyvis
Paulius Juška
46'
min
Martynas Velyvis
Paulius Juška
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
52'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
52'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
52'
min
Martynas Vasiliauskas
59'
min
Martynas Vasiliauskas
59'
min
64'
min
Eduard Matvieienko
64'
min
Eduard Matvieienko
68'
min
Denis Matihin
Arnas Spyčius
68'
min
Paulius Lotužys
Colin Ladipo Odutayo
68'
min
Denis Matihin
Arnas Spyčius
68'
min
Paulius Lotužys
Colin Ladipo Odutayo
68'
min
Denis Matihin
Arnas Spyčius
68'
min
Paulius Lotužys
Colin Ladipo Odutayo
73'
min
Aurimas Skurdelis
73'
min
Aurimas Skurdelis
77'
min
Ignas Paulius
Aurimas Skurdelis
77'
min
Ignas Paulius
Aurimas Skurdelis
77'
min
Ignas Paulius
Aurimas Skurdelis
Artem Baftalovskyi
82'
min
Artem Baftalovskyi
82'
min
Stanislav Sorokin
Peter Oluwaseun Ademo
84'
min
Kyrylo Silich
Titas Vitukynas
84'
min
Stanislav Sorokin
Peter Oluwaseun Ademo
84'
min
Kyrylo Silich
Titas Vitukynas
84'
min
Stanislav Sorokin
Peter Oluwaseun Ademo
84'
min
Kyrylo Silich
Titas Vitukynas
84'
min
Alanas Marčiukaitis
Artem Baftalovskyi
90'
min
Alanas Marčiukaitis
90'+2'
min
Alanas Marčiukaitis
Artem Baftalovskyi
90'
min
Alanas Marčiukaitis
90'+2'
min
Alanas Marčiukaitis
Artem Baftalovskyi
90'
min
Varžybų pabaiga
FC Neptūnas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius