Optibet I lyga 2022 18 turas
Penktadienis 2022-08-12 19:00:00 Alytaus stadionas žolės
2
DFK Dainava
Chibuike Darlington Nwosu 11'
Kazeem Ojo Aderounmu 52'
1
FK Ekranas
Edgaras Baranauskas 43'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 18 turas
Penktadienis, 2022-08-12 19:00:00 Alytaus stadionas žolės
DFK Dainava
Chibuike Darlington Nwosu 11'
Kazeem Ojo Aderounmu 52'
2
1
Pilna statistika
FK Ekranas
Edgaras Baranauskas 43'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
DFK Dainava
FK Ekranas
1 Vieta lentelėje 8
67 Taškai 38
69:31 Įvarčių skirtumas 48:51
DFK Dainava
FK Ekranas
Žaidėjai
6
Renatas Banevičius (C)
80'
77
Airidas Mickevičius (G)
90'+2'
7
Artem Baftalovskyi
71'
10
Chibuike Darlington Nwosu
11'
46'
11
Titas Vitukynas
12
Peter Oluwaseun Ademo
79'
14
Yasuhiro Hanada
15'
24
Naglis Paliušis
30
Oskaras Lukošiūnas
32
Rokas Rasimavičius
43
Kazeem Ojo Aderounmu
52'
Teisėjai
Teisėjas Robertas Valikonis
Pirmasis asistentas Irina Pozdejeva
Antrasis asistentas Deividas Lomsargis
Rezervinis teisėjas Irmantas Kaprašovas
Teisėjų inspektorius Saulius Stankūnas
Žaidėjai
47'
Jonas Skinderis (C)
71
Darius Kublickas (G)
99
Kotaro Amemiya
4
81'
Radvilas Jokubonis
5
50'
69'
Kristupas Petravičius
6
8'
Motiejus Slivka
14
Marius Zabarauskas
19
Kajus Stankevičius
23
61'
74'
Eimantas Abramavičius
24
Andrii Karvatskyi
33
43'
Edgaras Baranauskas
77
Atsarginiai žaidėjai
37
Martynas Matijoška (G)
5
Nedas Labukas
8
Martynas Vasiliauskas
79'
21
Kyrylo Silich
71'
23
Lukas Šiaudvytis
29
Maksym Starhorodskyi
31
Ode Abdullahi
33
Lukas Genevičius
34
Stanislav Sorokin
74
Alanas Marčiukaitis
92
Arnas Mardosa
99
Aaron-Palimerin Olugbogi
46'
Atsarginiai žaidėjai
Emilis Urbonas (G)
98
74'
Maksym Skybinskyi
8
69'
90'
Mantvydas Ežerskis
13
Max Cesar Sankan Bahi
20
8'
64'
Saimonas Roicevičius
27
DFK Dainava
Pirmas kėlinys
8'
min
Saimonas Roicevičius
Motiejus Slivka
Chibuike Darlington Nwosu
11'
min
Yasuhiro Hanada
15'
min
43'
min
Edgaras Baranauskas
Antras kėlinys
Aaron-Palimerin Olugbogi
Chibuike Darlington Nwosu
46'
min
47'
min
Jonas Skinderis
50'
min
Kristupas Petravičius
Kazeem Ojo Aderounmu
52'
min
61'
min
Eimantas Abramavičius
64'
min
Saimonas Roicevičius
69'
min
Mantvydas Ežerskis
Kristupas Petravičius
Kyrylo Silich
Artem Baftalovskyi
71'
min
74'
min
Maksym Skybinskyi
Eimantas Abramavičius
Martynas Vasiliauskas
Peter Oluwaseun Ademo
79'
min
Renatas Banevičius
80'
min
81'
min
Radvilas Jokubonis
Airidas Mickevičius
90'+2'
min
90'
min
Mantvydas Ežerskis
Varžybų pabaiga
FK Ekranas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius