Optibet I lyga 2022 20 turas
Sekmadienis 2022-08-28 15:00:00 Alytaus stadionas žolės
5
DFK Dainava
Rokas Rasimavičius 15'
Rokas Rasimavičius 15'
Aaron-Palimerin Olugbogi 19'
Aaron-Palimerin Olugbogi 19'
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Peter Oluwaseun Ademo 41'
Peter Oluwaseun Ademo 41'
Renatas Banevičius 84'
Renatas Banevičius 84'
1
FK Minija
Mamadou Traore 35'
Mamadou Traore 35'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 20 turas
Sekmadienis, 2022-08-28 15:00:00 Alytaus stadionas žolės
DFK Dainava
Rokas Rasimavičius 15'
Rokas Rasimavičius 15'
Aaron-Palimerin Olugbogi 19'
Aaron-Palimerin Olugbogi 19'
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Peter Oluwaseun Ademo 41'
Peter Oluwaseun Ademo 41'
Renatas Banevičius 84'
Renatas Banevičius 84'
5
1
Pilna statistika
FK Minija
Mamadou Traore 35'
Mamadou Traore 35'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
DFK Dainava
FK Minija
1 Vieta lentelėje 13
67 Taškai 33
69:31 Įvarčių skirtumas 27:39
DFK Dainava
FK Minija
Žaidėjai
8
Martynas Vasiliauskas (C)
56'
56'
56'
77
Airidas Mickevičius (G)
6
Renatas Banevičius
84'
84'
86'
86'
86'
7
Artem Baftalovskyi
11
Titas Vitukynas
12
Peter Oluwaseun Ademo
41'
41'
46'
46'
46'
24
Naglis Paliušis
30
Oskaras Lukošiūnas
32
Rokas Rasimavičius
15'
15'
43
Kazeem Ojo Aderounmu
40'
40'
84'
84'
84'
99
Aaron-Palimerin Olugbogi
19'
19'
56'
56'
56'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Algimantas Sakavičius
Teisėjas Irmantas Kaprašovas
Pirmasis asistentas Irina Pozdejeva
Antrasis asistentas Edgaras Markovas
Rezervinis teisėjas Kirilas Sidorovas
Žaidėjai
Germanas Vaniuchinas (C)
14
Amir Ahalarov (G)
1
17'
17'
17'
Ernestas Mockus
5
69'
69'
69'
Henri Joel Mohamed Gouhan
6
Deividas Pipiras
8
35'
35'
85'
85'
Mamadou Traore
10
Valdas Jašmontas
15
71'
71'
71'
Rokas Rusys
18
19'
19'
19'
Gabriel Pereira Brilhante
19
Vilius Kazlauskas
21
Mantas Gedutis
45
Atsarginiai žaidėjai
37
Martynas Matijoška (G)
5
Nedas Labukas
10
Chibuike Darlington Nwosu
56'
56'
56'
14
Yasuhiro Hanada
86'
86'
86'
15
Keani Maxwell Fairbanks
21
Kyrylo Silich
56'
56'
56'
29
Maksym Starhorodskyi
33
Lukas Genevičius
34
Stanislav Sorokin
46'
46'
46'
71
Nojus Valukynas
74
Alanas Marčiukaitis
84'
84'
84'
92
Arnas Mardosa
Atsarginiai žaidėjai
Martynas Viluckas (G)
22
Manuchim Donald Ogundu
9
17'
17'
17'
Lukas Gujis
16
69'
69'
69'
Aidas Pipiras
17
Kornelijus Šalnis
20
71'
71'
71'
Jonas Kazlauskas
25
DFK Dainava
Pirmas kėlinys
Rokas Rasimavičius
15'
min
Rokas Rasimavičius
15'
min
17'
min
Lukas Gujis
Ernestas Mockus
17'
min
Lukas Gujis
Ernestas Mockus
17'
min
Lukas Gujis
Ernestas Mockus
Aaron-Palimerin Olugbogi
19'
min
19'
min
Gabriel Pereira Brilhante
Aaron-Palimerin Olugbogi
19'
min
19'
min
Gabriel Pereira Brilhante
19'
min
Gabriel Pereira Brilhante
35'
min
Mamadou Traore
35'
min
Mamadou Traore
Kazeem Ojo Aderounmu
40'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
40'
min
Peter Oluwaseun Ademo
41'
min
Peter Oluwaseun Ademo
41'
min
Antras kėlinys
Stanislav Sorokin
Peter Oluwaseun Ademo
46'
min
Stanislav Sorokin
Peter Oluwaseun Ademo
46'
min
Stanislav Sorokin
Peter Oluwaseun Ademo
46'
min
Kyrylo Silich
Martynas Vasiliauskas
56'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
56'
min
Kyrylo Silich
Martynas Vasiliauskas
56'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
56'
min
Kyrylo Silich
Martynas Vasiliauskas
56'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
56'
min
69'
min
Aidas Pipiras
Henri Joel Mohamed Gouhan
69'
min
Aidas Pipiras
Henri Joel Mohamed Gouhan
69'
min
Aidas Pipiras
Henri Joel Mohamed Gouhan
71'
min
Jonas Kazlauskas
Rokas Rusys
71'
min
Jonas Kazlauskas
Rokas Rusys
71'
min
Jonas Kazlauskas
Rokas Rusys
Alanas Marčiukaitis
Kazeem Ojo Aderounmu
84'
min
Renatas Banevičius
84'
min
Alanas Marčiukaitis
Kazeem Ojo Aderounmu
84'
min
Renatas Banevičius
84'
min
Alanas Marčiukaitis
Kazeem Ojo Aderounmu
84'
min
85'
min
Mamadou Traore
85'
min
Mamadou Traore
Yasuhiro Hanada
Renatas Banevičius
86'
min
Yasuhiro Hanada
Renatas Banevičius
86'
min
Yasuhiro Hanada
Renatas Banevičius
86'
min
Varžybų pabaiga
FK Minija

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius