Optibet I lyga 2022 7 turas
Sekmadienis 2022-05-15 15:00:00 Alytaus stadionas žolės
3
DFK Dainava
Renatas Banevičius 10'
Artem Baftalovskyi 46'
Kazeem Ojo Aderounmu 78'
2
FK Riteriai B
Juozas Lubas 28'
Andrius Kaulinis 13'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 7 turas
Sekmadienis, 2022-05-15 15:00:00 Alytaus stadionas žolės
DFK Dainava
Renatas Banevičius 10'
Artem Baftalovskyi 46'
Kazeem Ojo Aderounmu 78'
3
2
Pilna statistika
FK Riteriai B
Juozas Lubas 28'
Andrius Kaulinis 13'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
DFK Dainava
FK Riteriai B
1 Vieta lentelėje 14
67 Taškai 32
69:31 Įvarčių skirtumas 41:48
DFK Dainava
FK Riteriai B
Žaidėjai
8
Martynas Vasiliauskas (C)
77
Airidas Mickevičius (G)
6
Renatas Banevičius
10'
7
Artem Baftalovskyi
46'
85'
10
Henrique Sarmengue Devens
12
Peter Oluwaseun Ademo
14
Yasuhiro Hanada
85'
24
Naglis Paliušis
63'
33
Lukas Genevičius
85'
43
Kazeem Ojo Aderounmu
17'
78'
90'+4'
92
Arnas Mardosa
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Linas Masys
Teisėjas Mantas Pomeckis
Pirmasis asistentas Daniel Stukas
Antrasis asistentas Justas Kudirka
Rezervinis teisėjas Rolandas Adžgauskas
Žaidėjai
Armandas Šveistrys (C)
14
Geraldas Širvinskas (G)
55
Deividas Malžinskas
3
59'
Olaide Muhammed Badmus
4
Emil Andriuškevič
15
Deimantas Rimpa
17
39'
Esmilis Kaušinis
20
76'
Daniel Misiūnas
27
28'
90'
Juozas Lubas
28
76'
Matas Latvys
70
Eimantas Lotužys
77
Atsarginiai žaidėjai
37
Martynas Matijoška (G)
11
Titas Vitukynas
85'
15
Keani Maxwell Fairbanks
85'
16
Dominykas Mickevičius
21
Kyrylo Silich
85'
30
Oskaras Lukošiūnas
34
Žanuels Skopenko
90'+4'
42
Tadas Slavinskas
79
Nojus Jančiauskas
63'
Atsarginiai žaidėjai
Miroslav Aleksiuk (G)
46
76'
Gustas Gumbaravičius
13
Povilas Kalimavičius
24
Edvin Volodkovič
25
39'
58'
Andrius Kaulinis
29
76'
Egidijus Mickus
31
Kajus Astijus Beršta
80
59'
Joris Dėlkus
88
DFK Dainava
Pirmas kėlinys
Renatas Banevičius
10'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
17'
min
28'
min
Juozas Lubas
39'
min
Andrius Kaulinis
Esmilis Kaušinis
Antras kėlinys
Artem Baftalovskyi
46'
min
58'
min
Andrius Kaulinis
59'
min
Joris Dėlkus
Olaide Muhammed Badmus
Nojus Jančiauskas
Naglis Paliušis
63'
min
76'
min
Gustas Gumbaravičius
Matas Latvys
76'
min
Egidijus Mickus
Daniel Misiūnas
Kazeem Ojo Aderounmu
78'
min
Titas Vitukynas
Artem Baftalovskyi
85'
min
Keani Maxwell Fairbanks
Lukas Genevičius
85'
min
Kyrylo Silich
Yasuhiro Hanada
85'
min
90'
min
Juozas Lubas
Žanuels Skopenko
Kazeem Ojo Aderounmu
90'+4'
min
Varžybų pabaiga
FK Riteriai B

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius