Optibet I lyga 2022 19 turas
Sekmadienis 2022-08-21 15:00:00 Alytaus stadionas žolės
5
DFK Dainava
Aaron-Palimerin Olugbogi 13'
Peter Oluwaseun Ademo 37'
Titas Vitukynas 42'
Titas Vitukynas 51'
Kazeem Ojo Aderounmu 62'
1
Vilniaus BFA
Nedas Garbaliauskas 15'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 19 turas
Sekmadienis, 2022-08-21 15:00:00 Alytaus stadionas žolės
DFK Dainava
Aaron-Palimerin Olugbogi 13'
Peter Oluwaseun Ademo 37'
Titas Vitukynas 42'
Titas Vitukynas 51'
Kazeem Ojo Aderounmu 62'
5
1
Pilna statistika
Vilniaus BFA
Nedas Garbaliauskas 15'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
DFK Dainava
Vilniaus BFA
1 Vieta lentelėje 7
67 Taškai 38
69:31 Įvarčių skirtumas 54:47
DFK Dainava
Vilniaus BFA
Žaidėjai
6
Renatas Banevičius (C)
65'
77
Airidas Mickevičius (G)
5
Nedas Labukas
7
Artem Baftalovskyi
65'
11
Titas Vitukynas
42'
51'
73'
12
Peter Oluwaseun Ademo
37'
61'
30
Oskaras Lukošiūnas
32
Rokas Rasimavičius
43
Kazeem Ojo Aderounmu
62'
92
Arnas Mardosa
99
Aaron-Palimerin Olugbogi
13'
61'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Linas Masys
Teisėjas Aidas Vingilys
Rezervinis teisėjas Justas Kudirka
Pirmasis asistentas Edgaras Bučinskas
Antrasis asistentas Mantas Sazonas
Žaidėjai
Lukas Valvonis (C)
2
Ernest Černiavskij (G)
32
Andrius Kežūnas
5
46'
Džonis Gabrielius Puzas
6
61'
Dominyk Kodz
10
61'
Aurimas Gackas
19
73'
Edgar Pavlovski
24
46'
Aidas Šidlauskas
48
Patrikas Pranckus
65
60'
Nedas Garbaliauskas
83
24'
Ignas Paulikas
89
Atsarginiai žaidėjai
37
Martynas Matijoška (G)
8
Martynas Vasiliauskas
65'
10
Chibuike Darlington Nwosu
61'
14
Yasuhiro Hanada
15
Keani Maxwell Fairbanks
21
Kyrylo Silich
61'
23
Lukas Šiaudvytis
73'
31
Ode Abdullahi
33
Lukas Genevičius
34
Stanislav Sorokin
71
Nojus Valukynas
65'
74
Alanas Marčiukaitis
Atsarginiai žaidėjai
Daniel Bukel (G)
13
73'
Titas Stakėnas
3
46'
Rokas Doroškevičius
22
61'
Dovydas Petrauskas
44
61'
Kipras Urbanavičius
59
46'
Artiom Osipovič
63
DFK Dainava
Pirmas kėlinys
Aaron-Palimerin Olugbogi
13'
min
24'
min
Ignas Paulikas
Peter Oluwaseun Ademo
37'
min
Titas Vitukynas
42'
min
Antras kėlinys
46'
min
Artiom Osipovič
Džonis Gabrielius Puzas
46'
min
Rokas Doroškevičius
Aidas Šidlauskas
Titas Vitukynas
51'
min
60'
min
Nedas Garbaliauskas
Kyrylo Silich
Peter Oluwaseun Ademo
61'
min
61'
min
Kipras Urbanavičius
Aurimas Gackas
61'
min
Dovydas Petrauskas
Dominyk Kodz
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
61'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
62'
min
Nojus Valukynas
Artem Baftalovskyi
65'
min
Martynas Vasiliauskas
Renatas Banevičius
65'
min
73'
min
Titas Stakėnas
Edgar Pavlovski
Lukas Šiaudvytis
Titas Vitukynas
73'
min
Varžybų pabaiga
Vilniaus BFA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius