LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 9 turas
Penktadienis 2022-08-26 18:00:00
2
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Aurėja Mackevičiūtė 10'
Aurėja Mackevičiūtė 10'
Aurėja Mackevičiūtė 10'
Aurėja Mackevičiūtė 10'
Diana Balužytė 59'
Diana Balužytė 59'
Diana Balužytė 59'
Diana Balužytė 59'
5
FK Šešupė-M City
Dovilė Dockaitė 6'
Dovilė Dockaitė 6'
Dovilė Dockaitė 6'
Dovilė Dockaitė 6'
Dovilė Dockaitė 8'
Dovilė Dockaitė 8'
Dovilė Dockaitė 8'
Dovilė Dockaitė 8'
Dovilė Dockaitė 18'
Dovilė Dockaitė 18'
Dovilė Dockaitė 18'
Dovilė Dockaitė 18'
Austėja Gulbinaitė 43'
Austėja Gulbinaitė 43'
Austėja Gulbinaitė 43'
Austėja Gulbinaitė 43'
Auksė Eidukaitytė 18'
Auksė Eidukaitytė 18'
Auksė Eidukaitytė 18'
Auksė Eidukaitytė 18'
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 9 turas
Penktadienis, 2022-08-26 18:00:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Aurėja Mackevičiūtė 10'
Aurėja Mackevičiūtė 10'
Aurėja Mackevičiūtė 10'
Aurėja Mackevičiūtė 10'
Diana Balužytė 59'
Diana Balužytė 59'
Diana Balužytė 59'
Diana Balužytė 59'
2
5
Pilna statistika
FK Šešupė-M City
Dovilė Dockaitė 6'
Dovilė Dockaitė 6'
Dovilė Dockaitė 6'
Dovilė Dockaitė 6'
Dovilė Dockaitė 8'
Dovilė Dockaitė 8'
Dovilė Dockaitė 8'
Dovilė Dockaitė 8'
Dovilė Dockaitė 18'
Dovilė Dockaitė 18'
Dovilė Dockaitė 18'
Dovilė Dockaitė 18'
Austėja Gulbinaitė 43'
Austėja Gulbinaitė 43'
Austėja Gulbinaitė 43'
Austėja Gulbinaitė 43'
Auksė Eidukaitytė 18'
Auksė Eidukaitytė 18'
Auksė Eidukaitytė 18'
Auksė Eidukaitytė 18'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FK Šešupė-M City
7 Vieta lentelėje 4
1 Taškai 19
13:51 Įvarčių skirtumas 33:33
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FK Šešupė-M City
Žaidėjai
10
Dominyka Misiūnaitė (C)
1
Rusnė Adamonytė (G)
45'
45'
45'
45'
45'
4
Minija Batutytė
7
Laura Šimonytė
7'
7'
7'
7'
9
Akvilė Aukštikalnyė
11
Urtė Bujokaitė
12
Greta Bubinaitė
16
Atėnė Kulbytė
35'
35'
35'
35'
35'
17
Diana Balužytė
59'
59'
59'
59'
18
Toma Tonkūnaitė
28
Aurėja Mackevičiūtė
10'
10'
10'
10'
Teisėjai
Teisėjas Saulius Karka
Pirmasis asistentas Kajus Jablonskas
Antrasis asistentas Marius Tubis
Žaidėjai
6'
6'
6'
6'
8'
8'
8'
8'
18'
18'
18'
18'
Dovilė Dockaitė (C)
12
Aurelija Gulbinaitė (G)
1
63'
63'
63'
63'
Auksė Eidukaitytė
3
63'
63'
63'
63'
63'
Ernesta Mikalauskaitė
4
Valentina Laurenčikė-Viktorova
5
Edita Petraškienė
6
Roma Nedzinskė
8
43'
43'
43'
43'
Austėja Gulbinaitė
11
46'
46'
46'
46'
46'
Reda Gulbinaitė
15
75'
75'
75'
75'
75'
Aistė Baltrušaitienė
17
Joana Baltuškinienė
23
Atsarginiai žaidėjai
8
Darija Tverijonaitė
13
Danielė Balčiauskaitė
45'
45'
45'
45'
45'
19
Gabrielė Diržytė
35'
35'
35'
35'
35'
Atsarginiai žaidėjai
63'
63'
63'
63'
63'
Paula Romanovaitė
2
46'
46'
46'
46'
46'
Danguolė Bublienė
18
Augustė Gulbinaitė
20
75'
75'
75'
75'
75'
Milana Šimkutė
24
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Pirmas kėlinys
6'
min
Dovilė Dockaitė
6'
min
Dovilė Dockaitė
6'
min
Dovilė Dockaitė
6'
min
Dovilė Dockaitė
Laura Šimonytė
7'
min
Laura Šimonytė
7'
min
Laura Šimonytė
7'
min
Laura Šimonytė
7'
min
8'
min
Dovilė Dockaitė
8'
min
Dovilė Dockaitė
8'
min
Dovilė Dockaitė
8'
min
Dovilė Dockaitė
Aurėja Mackevičiūtė
10'
min
Aurėja Mackevičiūtė
10'
min
Aurėja Mackevičiūtė
10'
min
Aurėja Mackevičiūtė
10'
min
18'
min
Dovilė Dockaitė
18'
min
Dovilė Dockaitė
18'
min
Dovilė Dockaitė
18'
min
Dovilė Dockaitė
Gabrielė Diržytė
Atėnė Kulbytė
35'
min
Gabrielė Diržytė
Atėnė Kulbytė
35'
min
Gabrielė Diržytė
Atėnė Kulbytė
35'
min
Gabrielė Diržytė
Atėnė Kulbytė
35'
min
Gabrielė Diržytė
Atėnė Kulbytė
35'
min
43'
min
Austėja Gulbinaitė
43'
min
Austėja Gulbinaitė
43'
min
Austėja Gulbinaitė
43'
min
Austėja Gulbinaitė
Danielė Balčiauskaitė
Rusnė Adamonytė
45'
min
Danielė Balčiauskaitė
Rusnė Adamonytė
45'
min
Danielė Balčiauskaitė
Rusnė Adamonytė
45'
min
Danielė Balčiauskaitė
Rusnė Adamonytė
45'
min
Danielė Balčiauskaitė
Rusnė Adamonytė
45'
min
Antras kėlinys
46'
min
Danguolė Bublienė
Reda Gulbinaitė
46'
min
Danguolė Bublienė
Reda Gulbinaitė
46'
min
Danguolė Bublienė
Reda Gulbinaitė
46'
min
Danguolė Bublienė
Reda Gulbinaitė
46'
min
Danguolė Bublienė
Reda Gulbinaitė
Diana Balužytė
59'
min
Diana Balužytė
59'
min
Diana Balužytė
59'
min
Diana Balužytė
59'
min
63'
min
Paula Romanovaitė
Ernesta Mikalauskaitė
63'
min
Auksė Eidukaitytė
63'
min
Paula Romanovaitė
Ernesta Mikalauskaitė
63'
min
Auksė Eidukaitytė
63'
min
Paula Romanovaitė
Ernesta Mikalauskaitė
63'
min
Auksė Eidukaitytė
63'
min
Paula Romanovaitė
Ernesta Mikalauskaitė
63'
min
Auksė Eidukaitytė
63'
min
Paula Romanovaitė
Ernesta Mikalauskaitė
70'
min
70'
min
70'
min
70'
min
75'
min
Milana Šimkutė
Aistė Baltrušaitienė
75'
min
Milana Šimkutė
Aistė Baltrušaitienė
75'
min
Milana Šimkutė
Aistė Baltrušaitienė
75'
min
Milana Šimkutė
Aistė Baltrušaitienė
75'
min
Milana Šimkutė
Aistė Baltrušaitienė
Varžybų pabaiga
FK Šešupė-M City

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius