Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 12 turas
Trečiadienis 2022-10-26 17:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
12
FA Panevėžys-PRSSG
Eimantas Žižiūnas 16'
Aronas Šlikas 23'
Rokas Kulbis 30'
Augustas Butkus 40'
Rokas Kulbis 43'
Nojus Mulevičius 63'
Rokas Kulbis 69'
Rokas Kulbis 70'
Eimantas Žižiūnas 77'
Rokas Kulbis 81'
Rokas Kulbis 84'
Rokas Kulbis 88'
0
FK Granitas
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 12 turas
Trečiadienis, 2022-10-26 17:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
FA Panevėžys-PRSSG
Eimantas Žižiūnas 16'
Aronas Šlikas 23'
Rokas Kulbis 30'
Augustas Butkus 40'
Rokas Kulbis 43'
Nojus Mulevičius 63'
Rokas Kulbis 69'
Rokas Kulbis 70'
Eimantas Žižiūnas 77'
Rokas Kulbis 81'
Rokas Kulbis 84'
Rokas Kulbis 88'
12
0
Pilna statistika
FK Granitas
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FA Panevėžys-PRSSG
FK Granitas
2 Vieta lentelėje 11
41 Taškai 0
76:20 Įvarčių skirtumas 0:0
FA Panevėžys-PRSSG
FK Granitas
Žaidėjai
1
Adas Jasiūnas (G)
55'
3
Gustas Muraška
55'
4
Matas Dilys
7
Danielius Tomkevičius
46'
10
Augustas Butkus
40'
55'
11
Rokas Kulbis
30'
43'
69'
70'
81'
84'
88'
14
Kornelijus Užėnas
63'
16
Aronas Šlikas
23'
23
Eimantas Žižiūnas
16'
77'
51
Nojus Mulevičius
63'
55
Karolis Carenko
Teisėjai
Teisėjas Mantas Ličkus
Pirmasis asistentas Daniel Stukas
Antrasis asistentas Gajus Turkovas
Žaidėjai
Dominik Vysockij (C)
23
70'
Dominykas Rabzin (G)
1
59'
Kevin Godlevskij
8
Karolis Chrustaliov
10
59'
Daniel Adamovič
14
Justas Žemaitis
24
Adrijus Bindorius
29
46'
Artūras Martynenko
37
70'
Saulius Kerinas
69
70'
Danielius Aškelovič
72
Daniel Bulkevič
99
Atsarginiai žaidėjai
12
Liudvikas Ūsas (G)
26
Oskaras Janušas (G)
55'
2
Benas Kavaliūnas
46'
6
Kajus Puzinas
55'
9
Matas Petrulaitis
55'
15
Ignas Lukoševičius
63'
Atsarginiai žaidėjai
70'
Norbertas Babaitis (G)
77
59'
Nazarij Hrabar
2
46'
Marcin Vysockij
5
70'
Lukas Valančius
9
70'
Kiril Dolgopolov
17
59'
Kristupas Marma
83
FA Panevėžys-PRSSG
Pirmas kėlinys
Eimantas Žižiūnas
16'
min
Aronas Šlikas
23'
min
Rokas Kulbis
30'
min
Augustas Butkus
40'
min
Rokas Kulbis
43'
min
Antras kėlinys
Benas Kavaliūnas
Danielius Tomkevičius
46'
min
46'
min
Marcin Vysockij
Artūras Martynenko
Oskaras Janušas
Adas Jasiūnas
55'
min
Kajus Puzinas
Gustas Muraška
55'
min
Matas Petrulaitis
Augustas Butkus
55'
min
59'
min
Nazarij Hrabar
Daniel Adamovič
59'
min
Kristupas Marma
Kevin Godlevskij
Ignas Lukoševičius
Kornelijus Užėnas
63'
min
Nojus Mulevičius
63'
min
Rokas Kulbis
69'
min
70'
min
Norbertas Babaitis
Dominykas Rabzin
70'
min
Lukas Valančius
Danielius Aškelovič
70'
min
Kiril Dolgopolov
Saulius Kerinas
Rokas Kulbis
70'
min
Eimantas Žižiūnas
77'
min
Rokas Kulbis
81'
min
Rokas Kulbis
84'
min
Rokas Kulbis
88'
min
Varžybų pabaiga
FK Granitas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius