Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 20 turas
Pirmadienis 2023-03-27 17:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
6
FA Panevėžys-PRSSG
Armandas Pukevičius 12'
Armandas Pukevičius 12'
Armandas Pukevičius 53'
Armandas Pukevičius 53'
Armandas Pukevičius 60'
Armandas Pukevičius 60'
Matas Pušnys 69'
Matas Pušnys 69'
Augustas Gedžiūnas 77'
Augustas Gedžiūnas 77'
Kajus Puzinas 87'
Kajus Puzinas 87'
0
Vilnius Football Academy
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 20 turas
Pirmadienis, 2023-03-27 17:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
FA Panevėžys-PRSSG
Armandas Pukevičius 12'
Armandas Pukevičius 12'
Armandas Pukevičius 53'
Armandas Pukevičius 53'
Armandas Pukevičius 60'
Armandas Pukevičius 60'
Matas Pušnys 69'
Matas Pušnys 69'
Augustas Gedžiūnas 77'
Augustas Gedžiūnas 77'
Kajus Puzinas 87'
Kajus Puzinas 87'
6
0
Pilna statistika
Vilnius Football Academy
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FA Panevėžys-PRSSG
Vilnius Football Academy
2 Vieta lentelėje 7
41 Taškai 21
76:20 Įvarčių skirtumas 20:40
FA Panevėžys-PRSSG
Vilnius Football Academy
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas Mantas Ličkus
Pirmasis asistentas Jonas Lebedevas
Antrasis asistentas Daniel Stukas
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FA Panevėžys-PRSSG
Pirmas kėlinys
Armandas Pukevičius
12'
min
Armandas Pukevičius
12'
min
30'
min
Matas Dagys
30'
min
Matas Dagys
Benas Kavaliūnas
Aronas Šlikas
38'
min
Benas Kavaliūnas
Aronas Šlikas
38'
min
Benas Kavaliūnas
Aronas Šlikas
38'
min
Antras kėlinys
Armandas Pukevičius
53'
min
Armandas Pukevičius
53'
min
Danielius Tomkevičius
Matas Petrulaitis
56'
min
Danielius Tomkevičius
Matas Petrulaitis
56'
min
Danielius Tomkevičius
Matas Petrulaitis
56'
min
59'
min
Kajus Verbickas
Lukas Oškinis
59'
min
Kajus Verbickas
Lukas Oškinis
59'
min
Kajus Verbickas
Lukas Oškinis
Armandas Pukevičius
60'
min
Armandas Pukevičius
60'
min
63'
min
Kipras Sosnovskis
Marius Musvicas
63'
min
Kipras Sosnovskis
Marius Musvicas
63'
min
Kipras Sosnovskis
Marius Musvicas
67'
min
Liutauras Barusevičius
Lukas Piotrovič
67'
min
Liutauras Barusevičius
Lukas Piotrovič
67'
min
Liutauras Barusevičius
Lukas Piotrovič
Matas Pušnys
69'
min
Matas Pušnys
69'
min
Augustas Gedžiūnas
Eimantas Žižiūnas
74'
min
Kajus Puzinas
Rokas Kulbis
74'
min
Augustas Gedžiūnas
Eimantas Žižiūnas
74'
min
Kajus Puzinas
Rokas Kulbis
74'
min
Augustas Gedžiūnas
Eimantas Žižiūnas
74'
min
Kajus Puzinas
Rokas Kulbis
74'
min
Augustas Gedžiūnas
77'
min
Augustas Gedžiūnas
77'
min
Ignas Lukoševičius
81'
min
Ignas Lukoševičius
81'
min
Kajus Puzinas
87'
min
Kajus Puzinas
87'
min
Varžybų pabaiga
Vilnius Football Academy

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius