Optibet I lyga 2022 30 turas
Šeštadienis 2022-11-12 16:00:00 Gytarių stadionas
0
FA Šiauliai B
1
DFK Dainava
Yasuhiro Hanada 38'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 30 turas
Šeštadienis, 2022-11-12 16:00:00 Gytarių stadionas
FA Šiauliai B
0
1
Pilna statistika
DFK Dainava
Yasuhiro Hanada 38'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FA Šiauliai B
DFK Dainava
12 Vieta lentelėje 1
33 Taškai 67
33:54 Įvarčių skirtumas 69:31
FA Šiauliai B
DFK Dainava
Žaidėjai
8
Karolis Mantinis (C)
1
Orestas Apočkinas (G)
46'
46'
5
Kristupas Mantinis
22
Sergej Amirzian
34
Mantas Pikčiūnas
35
Nojus Vytis Audinis
37
Benas Čechanavičius
81'
81'
39
Glib Pasevich
41
Naglis Urbonas
74'
74'
44
Danielius Jarašius
46'
46'
51
Matas Gasiūnas
57'
57'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Arvydas Makarevičius
Teisėjas Mantas Pomeckis
Pirmasis asistentas Marius Tubis
Antrasis asistentas Jonas Lebedevas
Rezervinis teisėjas Mantas Ličkus
Žaidėjai
Martynas Vasiliauskas (C)
8
86'
86'
Airidas Mickevičius (G)
77
13'
13'
Nedas Labukas
5
84'
84'
Chibuike Darlington Nwosu
10
84'
84'
Titas Vitukynas
11
83'
Yasuhiro Hanada
14
84'
84'
Lukas Šiaudvytis
23
Maksym Starhorodskyi
29
Ode Abdullahi
31
Rokas Rasimavičius
32
67'
67'
Aaron-Palimerin Olugbogi
99
Atsarginiai žaidėjai
16
Evaldas Jurgelis (G)
46'
46'
7
Nojus Penikas
12
Kristupas Mažučiūnas
18
Arnas Martinkus
24
Gustas Geštautas
46
Dieividas Krikuzhas
46'
46'
47
Rokas Zakaras
74'
74'
52
Jeronimas Norkus
53
Vykintas Augustas Karjakinas
57'
57'
54
Juozas Radavičius
81'
81'
Atsarginiai žaidėjai
86'
86'
Martynas Matijoška (G)
37
Renatas Banevičius
6
Peter Oluwaseun Ademo
12
84'
84'
Domas Ivanauskas
13
Keani Maxwell Fairbanks
15
Naglis Paliušis
24
Oskaras Lukošiūnas
30
84'
84'
Stanislav Sorokin
34
67'
67'
74'
74'
Kazeem Ojo Aderounmu
43
84'
84'
Nojus Valukynas
71
Alanas Marčiukaitis
74
Arnas Mardosa
92
FA Šiauliai B
Pirmas kėlinys
13'
min
Nedas Labukas
13'
min
Nedas Labukas
Antras kėlinys
Danielius Jarašius
Dieividas Krikuzhas
46'
min
Evaldas Jurgelis
Orestas Apočkinas
46'
min
Danielius Jarašius
Dieividas Krikuzhas
46'
min
Evaldas Jurgelis
Orestas Apočkinas
46'
min
Vykintas Augustas Karjakinas
Matas Gasiūnas
57'
min
Vykintas Augustas Karjakinas
Matas Gasiūnas
57'
min
67'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
Aaron-Palimerin Olugbogi
67'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
Aaron-Palimerin Olugbogi
Rokas Zakaras
Naglis Urbonas
74'
min
74'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
74'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
Rokas Zakaras
Naglis Urbonas
74'
min
Juozas Radavičius
Benas Čechanavičius
81'
min
Juozas Radavičius
Benas Čechanavičius
81'
min
83'
min
Yasuhiro Hanada
84'
min
Nojus Valukynas
Lukas Šiaudvytis
84'
min
Stanislav Sorokin
Titas Vitukynas
84'
min
Domas Ivanauskas
Chibuike Darlington Nwosu
84'
min
Nojus Valukynas
Lukas Šiaudvytis
84'
min
Stanislav Sorokin
Titas Vitukynas
84'
min
Domas Ivanauskas
Chibuike Darlington Nwosu
86'
min
Martynas Matijoška
Airidas Mickevičius
86'
min
Martynas Matijoška
Airidas Mickevičius
Varžybų pabaiga
DFK Dainava

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius