LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 8 turas
Penktadienis 2022-08-19 17:00:00 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
6
FC Džiugas
Justina Blaževičiūtė 39'
Kornelija Kačenauskaitė 44'
Kornelija Kačenauskaitė 50'
Marija Stasiulytė 78'
Margarita Vagdarytė 88'
Aušra Mažonaitė 90'
0
FK Saned B-Joniškio SC
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 8 turas
Penktadienis, 2022-08-19 17:00:00 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
FC Džiugas
Justina Blaževičiūtė 39'
Kornelija Kačenauskaitė 44'
Kornelija Kačenauskaitė 50'
Marija Stasiulytė 78'
Margarita Vagdarytė 88'
Aušra Mažonaitė 90'
6
0
Pilna statistika
FK Saned B-Joniškio SC
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FC Džiugas
FK Saned B-Joniškio SC
3 Vieta lentelėje 6
21 Taškai 10
26:9 Įvarčių skirtumas 30:47
FC Džiugas
FK Saned B-Joniškio SC
Žaidėjai
23
Marija Stasiulytė (C)
78'
1
Darija Mikuckytė (G)
7
Justina Blaževičiūtė
39'
8
Kornelija Kačenauskaitė
44'
50'
10
Roberta Bagočiūtė
57'
13
Augustė Badaugaitė
18
Žamilė Jokubauskytė
27
Liucija Zakarauskaitė
85'
28
Margarita Vagdarytė
88'
37
Viktorija Bagdonaitė
57'
66
Aistė Jasaitė
8'
Teisėjai
Teisėjas Antanas Banys
Pirmasis asistentas Justas Jokubauskas
Antrasis asistentas Kajus Jučinskis
Žaidėjai
Airida Česonytė (G)
12
Akvilė Radžiūtė
2
Fausta Steponaitytė
4
Jotvilė Šapaitė
6
60'
Emilija Laurinavičiūtė
9
Kornelija Domkutė
10
Traškauskaitė Kamilė
11
Emilija Jokubaitytė
14
Viltė Stankevičiūtė
15
49'
Ugnė Užkuraitytė
17
Austėja Normantaitė
18
Atsarginiai žaidėjai
5
Ugnė Juozapavičiūtė
12
Elinga Gechtė
57'
17
Aušra Mažonaitė
85'
90'
19
Severina Vaitkevičiūtė
8'
22
Augustė Girdvainytė
57'
29
Urtė Zakarauskaitė
85
Emilė Zakarauskaitė
Atsarginiai žaidėjai
60'
Andrėja Jūrevičiutė
8
FC Džiugas
Pirmas kėlinys
Severina Vaitkevičiūtė
Aistė Jasaitė
8'
min
Justina Blaževičiūtė
39'
min
Kornelija Kačenauskaitė
44'
min
Antras kėlinys
49'
min
Ugnė Užkuraitytė
Kornelija Kačenauskaitė
50'
min
Elinga Gechtė
Roberta Bagočiūtė
57'
min
Augustė Girdvainytė
Viktorija Bagdonaitė
57'
min
60'
min
Andrėja Jūrevičiutė
Emilija Laurinavičiūtė
Marija Stasiulytė
78'
min
Aušra Mažonaitė
Liucija Zakarauskaitė
85'
min
Margarita Vagdarytė
88'
min
Aušra Mažonaitė
90'
min
Varžybų pabaiga
FK Saned B-Joniškio SC

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius