LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 12 turas
Penktadienis 2022-09-23 18:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
6
FC Hegelmann B
Ieva Brinkytė 4'
Kristina Gritė 5'
Rusnė Makarevičiūtė 12'
Rusnė Makarevičiūtė 14'
Rusnė Makarevičiūtė 24'
Ieva Brinkytė 90'
1
FK Saned B-Joniškio SC
Kornelija Domkutė 17'
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 12 turas
Penktadienis, 2022-09-23 18:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
FC Hegelmann B
Ieva Brinkytė 4'
Kristina Gritė 5'
Rusnė Makarevičiūtė 12'
Rusnė Makarevičiūtė 14'
Rusnė Makarevičiūtė 24'
Ieva Brinkytė 90'
6
1
Pilna statistika
FK Saned B-Joniškio SC
Kornelija Domkutė 17'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FC Hegelmann B
FK Saned B-Joniškio SC
2 Vieta lentelėje 6
23 Taškai 10
47:21 Įvarčių skirtumas 30:47
FC Hegelmann B
FK Saned B-Joniškio SC
Žaidėjai
9
Karolina Kurapatkina (C)
1
Gina Mankutė (G)
46'
2
Emilija Kaselytė
10
Miglė Vaižgėlaitė
52'
11
Ieva Brinkytė
4'
90'
14
Julija Žvaliauskaitė
17
Kristina Gritė
5'
56'
20
Rusnė Makarevičiūtė
12'
14'
24'
46'
25
Paulina Morkulytė
31
Goda Bartkevičiūtė
50
Rugilė Misiukevičiūtė
78'
Teisėjai
Pirmasis asistentas Jokūbas Kupčinskas
Antrasis asistentas Justas Kamarauskas
Teisėjas Saulius Karka
Žaidėjai
Airida Česonytė (G)
12
Akvilė Radžiūtė
2
Jurkutė Reda
4
Viltė Stankevičiūtė
5
Lolita Kalinauskaitė
6
Andrėja Jūrevičiutė
7
46'
Emilija Jokubaitytė
8
17'
Kornelija Domkutė
10
Jorūnė Lipkinaitė
11
Adrija Arlauskaitė
15
Ugnė Užkuraitytė
17
Atsarginiai žaidėjai
12
Ema Daujotė (G)
46'
4
Aistė Baužaitė
78'
7
Jovita Stravinskaitė
52'
8
Skaistė Bajorinaitė
15
Gabrielė Laskevičiūtė
56'
21
Guostė Noreikaitė
46'
Atsarginiai žaidėjai
46'
Austėja Normantaitė
3
Kamilė Čepaitė
14
FC Hegelmann B
Pirmas kėlinys
Ieva Brinkytė
4'
min
Kristina Gritė
5'
min
Rusnė Makarevičiūtė
12'
min
Rusnė Makarevičiūtė
14'
min
17'
min
Kornelija Domkutė
Rusnė Makarevičiūtė
24'
min
Antras kėlinys
46'
min
Austėja Normantaitė
Emilija Jokubaitytė
Ema Daujotė
Gina Mankutė
46'
min
Guostė Noreikaitė
Rusnė Makarevičiūtė
46'
min
Jovita Stravinskaitė
Miglė Vaižgėlaitė
52'
min
Gabrielė Laskevičiūtė
Kristina Gritė
56'
min
Aistė Baužaitė
Rugilė Misiukevičiūtė
78'
min
Ieva Brinkytė
90'
min
Varžybų pabaiga
FK Saned B-Joniškio SC

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius