LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 1 turas
Penktadienis 2022-04-15 18:30:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
8
FC Hegelmann B
Beatričė Globytė 6'
Rusnė Makarevičiūtė 24'
Rusnė Makarevičiūtė 39'
Karolina Kurapatkina 54'
Beatričė Globytė 66'
Karolina Kurapatkina 83'
Germina Čekanauskaitė 84'
Beatričė Globytė 90'
2
FK Šešupė-M City
Dovilė Dockaitė 34'
Auksė Eidukaitytė 37'
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 1 turas
Penktadienis, 2022-04-15 18:30:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
FC Hegelmann B
Beatričė Globytė 6'
Rusnė Makarevičiūtė 24'
Rusnė Makarevičiūtė 39'
Karolina Kurapatkina 54'
Beatričė Globytė 66'
Karolina Kurapatkina 83'
Germina Čekanauskaitė 84'
Beatričė Globytė 90'
8
2
Pilna statistika
FK Šešupė-M City
Dovilė Dockaitė 34'
Auksė Eidukaitytė 37'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FC Hegelmann B
FK Šešupė-M City
2 Vieta lentelėje 4
23 Taškai 19
47:21 Įvarčių skirtumas 33:33
FC Hegelmann B
FK Šešupė-M City
Žaidėjai
9
Karolina Kurapatkina (C)
54'
83'
1
Gina Mankutė (G)
72'
2
Emilija Kaselytė
7
Jovita Stravinskaitė
72'
14
Julija Žvaliauskaitė
83'
20
Rusnė Makarevičiūtė
24'
39'
46'
21
Guostė Noreikaitė
89'
22
Gabrielė Sendžikaitė
24
Emilė Karušytė
26
Beatričė Globytė
6'
66'
90'
50
Rugilė Misiukevičiūtė
Teisėjai
Pirmasis asistentas Ugnė Šmitaitė
Teisėjas Lina Skladaitytė
Antrasis asistentas Dominykas Norkus
Žaidėjai
34'
Dovilė Dockaitė (C)
12
Aurelija Gulbinaitė (G)
1
37'
Auksė Eidukaitytė
3
78'
Ernesta Mikalauskaitė
4
Valentina Laurenčikė-Viktorova
5
Edita Petraškienė
6
Roma Nedzinskė
8
Kotryna Striokaitė
10
Austėja Gulbinaitė
11
59'
Danguolė Bublienė
18
Joana Baltuškinienė
23
Atsarginiai žaidėjai
12
Ema Daujotė (G)
72'
4
Aistė Baužaitė
83'
11
Ugnė Jankauskaitė
89'
15
Gabrielė Laskevičiūtė
46'
23
Germina Čekanauskaitė
72'
84'
28
Karolina Sizincovaitė
31
Samanta Valiušaitytė
Atsarginiai žaidėjai
78'
85'
Radvilė Nedzinskaitė
9
59'
Greta Kraujalytė
13
85'
Iveta Kaušaitė
14
FC Hegelmann B
Pirmas kėlinys
Beatričė Globytė
6'
min
Rusnė Makarevičiūtė
24'
min
34'
min
Dovilė Dockaitė
37'
min
Auksė Eidukaitytė
Rusnė Makarevičiūtė
39'
min
Antras kėlinys
Gabrielė Laskevičiūtė
Rusnė Makarevičiūtė
46'
min
Karolina Kurapatkina
54'
min
59'
min
Greta Kraujalytė
Danguolė Bublienė
Beatričė Globytė
66'
min
Ema Daujotė
Gina Mankutė
72'
min
Germina Čekanauskaitė
Jovita Stravinskaitė
72'
min
78'
min
Radvilė Nedzinskaitė
Ernesta Mikalauskaitė
Aistė Baužaitė
Julija Žvaliauskaitė
83'
min
Karolina Kurapatkina
83'
min
Germina Čekanauskaitė
84'
min
85'
min
Iveta Kaušaitė
Radvilė Nedzinskaitė
Ugnė Jankauskaitė
Guostė Noreikaitė
89'
min
Beatričė Globytė
90'
min
Varžybų pabaiga
FK Šešupė-M City

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius