LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 9 turas
Penktadienis 2022-08-26 18:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
6
FC Hegelmann B
Ema Kriaučiūnaitė 5'
Ema Kriaučiūnaitė 5'
Rusnė Makarevičiūtė 7'
Rusnė Makarevičiūtė 7'
Karolina Kurapatkina 30'
Karolina Kurapatkina 30'
Ema Kriaučiūnaitė 35'
Ema Kriaučiūnaitė 35'
Rusnė Makarevičiūtė 47'
Rusnė Makarevičiūtė 47'
Rusnė Makarevičiūtė 56'
Rusnė Makarevičiūtė 56'
0
FK Vilkija
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 9 turas
Penktadienis, 2022-08-26 18:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
FC Hegelmann B
Ema Kriaučiūnaitė 5'
Ema Kriaučiūnaitė 5'
Rusnė Makarevičiūtė 7'
Rusnė Makarevičiūtė 7'
Karolina Kurapatkina 30'
Karolina Kurapatkina 30'
Ema Kriaučiūnaitė 35'
Ema Kriaučiūnaitė 35'
Rusnė Makarevičiūtė 47'
Rusnė Makarevičiūtė 47'
Rusnė Makarevičiūtė 56'
Rusnė Makarevičiūtė 56'
6
0
Pilna statistika
FK Vilkija
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FC Hegelmann B
FK Vilkija
2 Vieta lentelėje 5
23 Taškai 13
47:21 Įvarčių skirtumas 19:48
FC Hegelmann B
FK Vilkija
Žaidėjai
9
Karolina Kurapatkina (C)
30'
30'
1
Gina Mankutė (G)
46'
46'
46'
5
Miglė Žižytė
10
Miglė Vaižgėlaitė
46'
46'
46'
14
Julija Žvaliauskaitė
18
Ema Kriaučiūnaitė
5'
5'
35'
35'
46'
46'
46'
20
Rusnė Makarevičiūtė
7'
7'
47'
47'
56'
56'
56'
56'
56'
21
Guostė Noreikaitė
25
Paulina Morkulytė
31
Goda Bartkevičiūtė
50
Rugilė Misiukevičiūtė
68'
68'
68'
Teisėjai
Antrasis asistentas Sandra Mažeikaitė
Teisėjas Ugnė Šmitaitė
Pirmasis asistentas Lina Skladaitytė
Žaidėjai
Liucija Fedorčak (C)
3
Rūta Petrauskaitė (G)
99
Emilija Šleževičiūtė
5
Ugnė Stanevičiūtė
8
Kamilė Vaitkevičiūtė
10
Evelina Ščerbavičiūtė
13
Gabija Diškevičiūtė
14
Ugnė Bartusevičiūtė
15
64'
64'
64'
Saulė Paulauskaitė
17
Vanesa Jakimavičiūtė
21
Austėja Martinkevičiūtė
77
Atsarginiai žaidėjai
12
Ema Daujotė (G)
46'
46'
46'
4
Aistė Baužaitė
68'
68'
68'
7
Jovita Stravinskaitė
46'
46'
46'
11
Skaistė Bajorinaitė
15
Gabrielė Laskevičiūtė
46'
46'
46'
23
Germina Čekanauskaitė
56'
56'
56'
Atsarginiai žaidėjai
64'
64'
64'
Ugnė Jeglinskaitė
19
Areta Baladinskaitė
25
FC Hegelmann B
Pirmas kėlinys
Ema Kriaučiūnaitė
5'
min
Ema Kriaučiūnaitė
5'
min
Rusnė Makarevičiūtė
7'
min
Rusnė Makarevičiūtė
7'
min
Karolina Kurapatkina
30'
min
Karolina Kurapatkina
30'
min
Ema Kriaučiūnaitė
35'
min
Ema Kriaučiūnaitė
35'
min
Antras kėlinys
Ema Daujotė
Gina Mankutė
46'
min
Jovita Stravinskaitė
Miglė Vaižgėlaitė
46'
min
Gabrielė Laskevičiūtė
Ema Kriaučiūnaitė
46'
min
Ema Daujotė
Gina Mankutė
46'
min
Jovita Stravinskaitė
Miglė Vaižgėlaitė
46'
min
Gabrielė Laskevičiūtė
Ema Kriaučiūnaitė
46'
min
Ema Daujotė
Gina Mankutė
46'
min
Jovita Stravinskaitė
Miglė Vaižgėlaitė
46'
min
Gabrielė Laskevičiūtė
Ema Kriaučiūnaitė
46'
min
Rusnė Makarevičiūtė
47'
min
Rusnė Makarevičiūtė
47'
min
Germina Čekanauskaitė
Rusnė Makarevičiūtė
56'
min
Rusnė Makarevičiūtė
56'
min
Germina Čekanauskaitė
Rusnė Makarevičiūtė
56'
min
Rusnė Makarevičiūtė
56'
min
Germina Čekanauskaitė
Rusnė Makarevičiūtė
56'
min
64'
min
Ugnė Jeglinskaitė
Saulė Paulauskaitė
64'
min
Ugnė Jeglinskaitė
Saulė Paulauskaitė
64'
min
Ugnė Jeglinskaitė
Saulė Paulauskaitė
Aistė Baužaitė
Rugilė Misiukevičiūtė
68'
min
Aistė Baužaitė
Rugilė Misiukevičiūtė
68'
min
Aistė Baužaitė
Rugilė Misiukevičiūtė
68'
min
Varžybų pabaiga
FK Vilkija

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
-
Sekmadienį 06-16 12:00
FA Šiauliai B
FA Gintra
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai