II lyga 2022 1 etapas 17 turas
Antradienis 2022-08-30 13:00:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
3
FC Hegelmann B
Tanas Petukauskas 58'
Tanas Petukauskas 58'
Tanas Petukauskas 64'
Tanas Petukauskas 64'
Tanas Petukauskas 67'
Tanas Petukauskas 67'
3
Klaipėdos FM
Eimantas Labžentis 6'
Eimantas Labžentis 6'
Emilijus Jermolajev 40'
Emilijus Jermolajev 40'
Eimantas Labžentis 11'
Eimantas Labžentis 11'
Pilna statistika
II lyga 2022 1 etapas 17 turas
Antradienis, 2022-08-30 13:00:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
FC Hegelmann B
Tanas Petukauskas 58'
Tanas Petukauskas 58'
Tanas Petukauskas 64'
Tanas Petukauskas 64'
Tanas Petukauskas 67'
Tanas Petukauskas 67'
3
3
Pilna statistika
Klaipėdos FM
Eimantas Labžentis 6'
Eimantas Labžentis 6'
Emilijus Jermolajev 40'
Emilijus Jermolajev 40'
Eimantas Labžentis 11'
Eimantas Labžentis 11'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FC Hegelmann B
Klaipėdos FM
16 Vieta lentelėje 8
12 Taškai 23
29:53 Įvarčių skirtumas 28:26
FC Hegelmann B
Klaipėdos FM
Žaidėjai
71
Laurynas Klimas (G)(C)
20
Tanas Petukauskas
58'
58'
64'
64'
67'
67'
29
Gvidas Jonušas
58'
58'
37
Mindaugas Vaikutis
68'
68'
42
Rokas Sinkevičius
52
Nojus Stelmokas
55
Andrius Jėrinas
80'
80'
57
Denas Gudaitis
63
Karolis Gaižaitis
46'
46'
85
Lukas Jonaitis
37'
37'
37'
58'
58'
90
Mantas Sendžikas
74'
74'
74'
Teisėjai
Teisėjas Artiom Spelman
Pirmasis asistentas Guostė Jonikaitė
Antrasis asistentas Markas Varnagiris
Teisėjų inspektorius Šarūnas Tamulynas
Žaidėjai
6'
6'
56'
56'
Eimantas Labžentis (C)
9
Said Abou Osman (G)
22
Luka Ruškys
6
63'
63'
63'
Arminas Gečas
13
64'
64'
Julius Vyšniauskas
25
Andrius Norvaišis
26
64'
64'
Nikita Bondarev
29
40'
40'
64'
64'
Emilijus Jermolajev
31
Arnas Kurakinas
34
75'
75'
75'
86'
86'
Matas Dumalakas
35
46'
46'
Jokūbas Jančauskas
53
Atsarginiai žaidėjai
15
Matas Dalinkevičius
58'
58'
22
Nedas Dabužinskas
46'
46'
61'
61'
61'
50
Denisas Bradulis
58'
58'
60
Gustas Baumila
80'
80'
75
Justas Čekavičius
68'
68'
Atsarginiai žaidėjai
Deividas Riauka
1
46'
46'
Tomas Liutika
5
64'
64'
Benas Vasiliauskas
10
86'
86'
Ignas Kubilius
19
64'
64'
Ignas Ališauskas
30
64'
64'
Deimantas Rumša
39
FC Hegelmann B
Pirmas kėlinys
6'
min
Eimantas Labžentis
6'
min
Eimantas Labžentis
Lukas Jonaitis
37'
min
Lukas Jonaitis
37'
min
Lukas Jonaitis
37'
min
40'
min
Emilijus Jermolajev
40'
min
Emilijus Jermolajev
Antras kėlinys
Nedas Dabužinskas
Karolis Gaižaitis
46'
min
46'
min
Tomas Liutika
Jokūbas Jančauskas
Nedas Dabužinskas
Karolis Gaižaitis
46'
min
46'
min
Tomas Liutika
Jokūbas Jančauskas
56'
min
Eimantas Labžentis
56'
min
Eimantas Labžentis
Matas Dalinkevičius
Gvidas Jonušas
58'
min
Denisas Bradulis
Lukas Jonaitis
58'
min
Tanas Petukauskas
58'
min
Matas Dalinkevičius
Gvidas Jonušas
58'
min
Denisas Bradulis
Lukas Jonaitis
58'
min
Tanas Petukauskas
58'
min
Nedas Dabužinskas
61'
min
Nedas Dabužinskas
61'
min
Nedas Dabužinskas
61'
min
63'
min
Arminas Gečas
63'
min
Arminas Gečas
63'
min
Arminas Gečas
64'
min
Benas Vasiliauskas
Emilijus Jermolajev
64'
min
Ignas Ališauskas
Julius Vyšniauskas
64'
min
Deimantas Rumša
Nikita Bondarev
Tanas Petukauskas
64'
min
64'
min
Benas Vasiliauskas
Emilijus Jermolajev
64'
min
Ignas Ališauskas
Julius Vyšniauskas
64'
min
Deimantas Rumša
Nikita Bondarev
Tanas Petukauskas
64'
min
Tanas Petukauskas
67'
min
Tanas Petukauskas
67'
min
Justas Čekavičius
Mindaugas Vaikutis
68'
min
Justas Čekavičius
Mindaugas Vaikutis
68'
min
Mantas Sendžikas
74'
min
Mantas Sendžikas
74'
min
Mantas Sendžikas
74'
min
75'
min
Matas Dumalakas
75'
min
Matas Dumalakas
75'
min
Matas Dumalakas
Gustas Baumila
Andrius Jėrinas
80'
min
Gustas Baumila
Andrius Jėrinas
80'
min
86'
min
Ignas Kubilius
Matas Dumalakas
86'
min
Ignas Kubilius
Matas Dumalakas
Varžybų pabaiga
Klaipėdos FM

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius