Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 7 turas
Trečiadienis 2022-09-21 19:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
2
FC Hegelmann
Arnas Armalas 9'
Arnas Armalas 9'
Arnas Kemežys 13'
Arnas Kemežys 13'
3
Kauno Žalgirio FA
Klaidas Juškevičius 15'
Klaidas Juškevičius 15'
Pijus Pėstininkas 20'
Pijus Pėstininkas 20'
Armandas Podskočimas 27'
Armandas Podskočimas 27'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 7 turas
Trečiadienis, 2022-09-21 19:00:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas
FC Hegelmann
Arnas Armalas 9'
Arnas Armalas 9'
Arnas Kemežys 13'
Arnas Kemežys 13'
2
3
Pilna statistika
Kauno Žalgirio FA
Klaidas Juškevičius 15'
Klaidas Juškevičius 15'
Pijus Pėstininkas 20'
Pijus Pėstininkas 20'
Armandas Podskočimas 27'
Armandas Podskočimas 27'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FC Hegelmann
Kauno Žalgirio FA
10 Vieta lentelėje 6
4 Taškai 28
13:61 Įvarčių skirtumas 39:35
FC Hegelmann
Kauno Žalgirio FA
Žaidėjai
15
Matas Dalinkevičius (C)
38'
38'
77
Elijus Benetis (G)
7
Arnas Armalas
9'
9'
8
Naglis Vėlavičius
9
Domantas Dautaras
62'
62'
62'
14
Aronas Vaičiurgis
16
Dominykas Palaitis
69'
69'
69'
17
Arnas Kemežys
13'
13'
19
Kristupas - Algirdas Padegimas
74'
74'
74'
39
Jonas Ruzgaitis
55
Nojus Stelmokas
Teisėjai
Teisėjas Dovydas Švėgžda
Pirmasis asistentas Dominykas Norkus
Antrasis asistentas Justas Kudirka
Žaidėjai
46'
46'
46'
Kajus Būblys (G)
1
59'
59'
59'
Redas Matekonis
4
15'
15'
46'
46'
46'
Klaidas Juškevičius
7
Danielius Zujevas
10
84'
84'
84'
Metin Murat Tunc
13
Vakaris Kelpšas
19
Arnas Kvedaras
20
Jonas Jankauskas
21
72'
72'
Armandas Podskočimas
22
41'
41'
41'
Eimantas Petrauskas
27
Oskaras Malakas
77
Atsarginiai žaidėjai
4
Armandas Stankevičius
69'
69'
69'
11
Ernestas Pliasunov
74'
74'
74'
32
Aidas Žukauskas
62'
62'
62'
Atsarginiai žaidėjai
46'
46'
46'
Vilius Dovydas (G)
12
59'
59'
59'
Augustas Bielskus
3
Domas Rauličkis
11
46'
46'
46'
65'
65'
Pijus Pėstininkas
17
41'
41'
41'
Gustas Grigorjevas
23
84'
84'
84'
Ignas Maliasovas
32
FC Hegelmann
Pirmas kėlinys
Arnas Armalas
9'
min
Arnas Armalas
9'
min
Arnas Kemežys
13'
min
Arnas Kemežys
13'
min
15'
min
Klaidas Juškevičius
15'
min
Klaidas Juškevičius
Matas Dalinkevičius
38'
min
Matas Dalinkevičius
38'
min
41'
min
Gustas Grigorjevas
Eimantas Petrauskas
41'
min
Gustas Grigorjevas
Eimantas Petrauskas
41'
min
Gustas Grigorjevas
Eimantas Petrauskas
Antras kėlinys
46'
min
Vilius Dovydas
Kajus Būblys
46'
min
Pijus Pėstininkas
Klaidas Juškevičius
46'
min
Vilius Dovydas
Kajus Būblys
46'
min
Pijus Pėstininkas
Klaidas Juškevičius
46'
min
Vilius Dovydas
Kajus Būblys
46'
min
Pijus Pėstininkas
Klaidas Juškevičius
Tadas Vilkevičius
56'
min
Tadas Vilkevičius
56'
min
Tadas Vilkevičius
56'
min
59'
min
Augustas Bielskus
Redas Matekonis
59'
min
Augustas Bielskus
Redas Matekonis
59'
min
Augustas Bielskus
Redas Matekonis
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
62'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
62'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
62'
min
65'
min
Pijus Pėstininkas
65'
min
Pijus Pėstininkas
Armandas Stankevičius
Dominykas Palaitis
69'
min
Armandas Stankevičius
Dominykas Palaitis
69'
min
Armandas Stankevičius
Dominykas Palaitis
69'
min
72'
min
Armandas Podskočimas
72'
min
Armandas Podskočimas
Ernestas Pliasunov
Kristupas - Algirdas Padegimas
74'
min
Ernestas Pliasunov
Kristupas - Algirdas Padegimas
74'
min
Ernestas Pliasunov
Kristupas - Algirdas Padegimas
74'
min
84'
min
Ignas Maliasovas
Metin Murat Tunc
84'
min
Ignas Maliasovas
Metin Murat Tunc
84'
min
Ignas Maliasovas
Metin Murat Tunc
Varžybų pabaiga
Kauno Žalgirio FA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius