Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 19 turas
Sekmadienis 2023-03-19 11:00:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
1
FC Hegelmann
Arnas Armalas 56'
Arnas Armalas 56'
3
Talentų FA-FK Riteriai
Arminas Astafejevas 7'
Arminas Astafejevas 7'
Martynas Jaučys 23'
Martynas Jaučys 23'
Arminas Astafejevas 29'
Arminas Astafejevas 29'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 19 turas
Sekmadienis, 2023-03-19 11:00:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
FC Hegelmann
Arnas Armalas 56'
Arnas Armalas 56'
1
3
Pilna statistika
Talentų FA-FK Riteriai
Arminas Astafejevas 7'
Arminas Astafejevas 7'
Martynas Jaučys 23'
Martynas Jaučys 23'
Arminas Astafejevas 29'
Arminas Astafejevas 29'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FC Hegelmann
Talentų FA-FK Riteriai
10 Vieta lentelėje 8
4 Taškai 14
13:61 Įvarčių skirtumas 16:59
FC Hegelmann
Talentų FA-FK Riteriai
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas Ugnius Veprauskas
Pirmasis asistentas Guostė Jonikaitė
Antrasis asistentas Justas Kamarauskas
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FC Hegelmann
Pirmas kėlinys
7'
min
Arminas Astafejevas
7'
min
Arminas Astafejevas
Naglis Vėlavičius
39'
min
Naglis Vėlavičius
39'
min
Naglis Vėlavičius
39'
min
Antras kėlinys
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
46'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
46'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
46'
min
Dominykas Palaitis
50'
min
Dominykas Palaitis
50'
min
56'
min
Arnas Armalas
56'
min
56'
min
Arnas Armalas
56'
min
58'
min
Martynas Jaučys
Dominykas Solncevas
58'
min
Eivinas Belazaras
Jonas Dovgialo
58'
min
Martynas Jaučys
Dominykas Solncevas
58'
min
Eivinas Belazaras
Jonas Dovgialo
58'
min
Martynas Jaučys
Dominykas Solncevas
58'
min
Eivinas Belazaras
Jonas Dovgialo
68'
min
Martynas Jaučys
68'
min
Martynas Jaučys
Armandas Stankevičius
Artem Koval
73'
min
Armandas Stankevičius
Artem Koval
73'
min
Armandas Stankevičius
Artem Koval
73'
min
74'
min
Arminas Astafejevas
74'
min
Arminas Astafejevas
Martynas Palaitis
Elijus Benetis
80'
min
Ernestas Pliasunov
Naglis Vėlavičius
80'
min
80'
min
Kajus Kasputis
Nojus Petkus
Martynas Palaitis
Elijus Benetis
80'
min
Ernestas Pliasunov
Naglis Vėlavičius
80'
min
80'
min
Kajus Kasputis
Nojus Petkus
Martynas Palaitis
Elijus Benetis
80'
min
Ernestas Pliasunov
Naglis Vėlavičius
80'
min
80'
min
Kajus Kasputis
Nojus Petkus
83'
min
Žygimantas Aranauskas
Arminas Astafejevas
83'
min
Žygimantas Aranauskas
Arminas Astafejevas
83'
min
Žygimantas Aranauskas
Arminas Astafejevas
Varžybų pabaiga
Talentų FA-FK Riteriai

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius