Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 14 turas
Šeštadienis 2022-11-05 14:00:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
1
FC Hegelmann
Arnas Kemežys 75'
Arnas Kemežys 75'
Arnas Kemežys 75'
Arnas Kemežys 75'
2
VFA Geležinis Vilkas
Timonas Alkinas 14'
Timonas Alkinas 14'
Timonas Alkinas 14'
Timonas Alkinas 14'
Ąžuolas Rojus Strazdas 16'
Ąžuolas Rojus Strazdas 16'
Ąžuolas Rojus Strazdas 16'
Ąžuolas Rojus Strazdas 16'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 14 turas
Šeštadienis, 2022-11-05 14:00:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
FC Hegelmann
Arnas Kemežys 75'
Arnas Kemežys 75'
Arnas Kemežys 75'
Arnas Kemežys 75'
1
2
Pilna statistika
VFA Geležinis Vilkas
Timonas Alkinas 14'
Timonas Alkinas 14'
Timonas Alkinas 14'
Timonas Alkinas 14'
Ąžuolas Rojus Strazdas 16'
Ąžuolas Rojus Strazdas 16'
Ąžuolas Rojus Strazdas 16'
Ąžuolas Rojus Strazdas 16'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FC Hegelmann
VFA Geležinis Vilkas
10 Vieta lentelėje 4
4 Taškai 31
13:61 Įvarčių skirtumas 31:32
FC Hegelmann
VFA Geležinis Vilkas
Žaidėjai
7
Arnas Armalas (C)
77
Elijus Benetis (G)
8
Naglis Vėlavičius
14
Aronas Vaičiurgis
15
Matas Dalinkevičius
16
Dominykas Palaitis
17
Arnas Kemežys
75'
75'
75'
75'
19
Kristupas - Algirdas Padegimas
39
Jonas Ruzgaitis
69'
69'
69'
69'
69'
43
Artem Koval
49'
49'
49'
49'
49'
55
Nojus Stelmokas
Teisėjai
Teisėjas Saulius Karka
Pirmasis asistentas Kornelijus Neverdauskas
Antrasis asistentas Deimantė Bikutė
Žaidėjai
16'
16'
16'
16'
Ąžuolas Rojus Strazdas (C)
16
Joris Donauskas (G)
1
Simonas Gedminas
3
Arnas Dapkūnas
8
46'
46'
46'
46'
46'
Ignas Ivaškevičius
17
Tautvydas Cicėnas
19
Dominykas Cicėnas
20
80'
80'
80'
80'
80'
Tomas Steponavičius
27
Ronald Balcevič
28
14'
14'
14'
14'
88'
88'
88'
88'
88'
Timonas Alkinas
75
Tomas Jonkus
76
Atsarginiai žaidėjai
9
Domantas Dautaras
49'
49'
49'
49'
49'
12
Nelis Nagornovas
32
Aidas Žukauskas
69'
69'
69'
69'
69'
Atsarginiai žaidėjai
Kevinas Ingelevičius (G)
2
88'
88'
88'
88'
88'
Arijus Rusinas
22
80'
80'
80'
80'
80'
Aleksas Barabanščikovas
34
46'
46'
46'
46'
46'
Nojus Grigonis
52
FC Hegelmann
Pirmas kėlinys
14'
min
Timonas Alkinas
14'
min
Timonas Alkinas
14'
min
Timonas Alkinas
14'
min
Timonas Alkinas
16'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
16'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
16'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
16'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
Antras kėlinys
46'
min
Nojus Grigonis
Ignas Ivaškevičius
46'
min
Nojus Grigonis
Ignas Ivaškevičius
46'
min
Nojus Grigonis
Ignas Ivaškevičius
46'
min
Nojus Grigonis
Ignas Ivaškevičius
46'
min
Nojus Grigonis
Ignas Ivaškevičius
Domantas Dautaras
Artem Koval
49'
min
Domantas Dautaras
Artem Koval
49'
min
Domantas Dautaras
Artem Koval
49'
min
Domantas Dautaras
Artem Koval
49'
min
Domantas Dautaras
Artem Koval
49'
min
Aidas Žukauskas
Jonas Ruzgaitis
69'
min
Aidas Žukauskas
Jonas Ruzgaitis
69'
min
Aidas Žukauskas
Jonas Ruzgaitis
69'
min
Aidas Žukauskas
Jonas Ruzgaitis
69'
min
Aidas Žukauskas
Jonas Ruzgaitis
69'
min
Arnas Kemežys
75'
min
Arnas Kemežys
75'
min
Arnas Kemežys
75'
min
Arnas Kemežys
75'
min
80'
min
Aleksas Barabanščikovas
Tomas Steponavičius
80'
min
Aleksas Barabanščikovas
Tomas Steponavičius
80'
min
Aleksas Barabanščikovas
Tomas Steponavičius
80'
min
Aleksas Barabanščikovas
Tomas Steponavičius
80'
min
Aleksas Barabanščikovas
Tomas Steponavičius
88'
min
Arijus Rusinas
Timonas Alkinas
88'
min
Arijus Rusinas
Timonas Alkinas
88'
min
Arijus Rusinas
Timonas Alkinas
88'
min
Arijus Rusinas
Timonas Alkinas
88'
min
Arijus Rusinas
Timonas Alkinas
Varžybų pabaiga
VFA Geležinis Vilkas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius