Optibet I lyga 2022 23 turas
Trečiadienis 2022-10-12 18:00:00 Klaipėdos stadionas
2
FC Neptūnas
Colin Ladipo Odutayo 7'
Oleksandr Dovhyi 59'
1
BE1 NFA
Chukwudi Abiodun Adalumo 28'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 23 turas
Trečiadienis, 2022-10-12 18:00:00 Klaipėdos stadionas
FC Neptūnas
Colin Ladipo Odutayo 7'
Oleksandr Dovhyi 59'
2
1
Pilna statistika
BE1 NFA
Chukwudi Abiodun Adalumo 28'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FC Neptūnas
BE1 NFA
2 Vieta lentelėje 4
62 Taškai 57
66:36 Įvarčių skirtumas 39:19
FC Neptūnas
BE1 NFA
Žaidėjai
23
Aurimas Skurdelis (C)
1
Ernestas Grudys (G)
4
Eduard Matvieienko
26'
26'
8
Colin Ladipo Odutayo
7'
90'
90'
9
Brice Stephane Didier Philippe Goupy
63'
63'
10
Oleksandr Dovhyi
59'
68'
11
Arnas Spyčius
78'
78'
14
Paulius Juška
26
Dmytro Bondar
61'
33
Adomas Ankudinovas
50
Darius Jurgelevičius
45'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Audrius Žuta
Teisėjas Robertas Šmitas
Pirmasis asistentas Eimantas Rudavičius
Antrasis asistentas Simas Kaušas
Rezervinis teisėjas Orestas Abramavičius
Žaidėjai
77'
77'
Rokas Lavron Mazur (C)
30
Vilius Šivickas (G)
1
Demian Popovici
3
46'
46'
Džiugas Čečkauskas
4
Lajo Menene Traore
5
55'
55'
Martynas Džiugas
6
Eduardas Jurjonas
25
Hamed Diawara
28
47'
Nazar Zubkov
66
Deitonas Vinckus
77
28'
55'
55'
Chukwudi Abiodun Adalumo
79
Atsarginiai žaidėjai
89
Dovydas Komža (G)
5
Martynas Velyvis
26'
26'
19
Paulius Lotužys
90'
90'
32
Ignas Paulius
37
Dovydas Švambaris
77
Denis Matihin
78'
78'
Atsarginiai žaidėjai
Rokas Bagdonavičius (G)
31
55'
55'
Ainas Bareikis
8
Tomas Gumbelevičius
19
Matas Petkevičius
21
Emilis Talačka
22
46'
46'
Arnas Paura
23
55'
55'
Thomas Neewalay
24
Elingas Jonavičius
29
77'
77'
Aurimas Dapkus
80
FC Neptūnas
Pirmas kėlinys
Colin Ladipo Odutayo
7'
min
Martynas Velyvis
Eduard Matvieienko
26'
min
Martynas Velyvis
Eduard Matvieienko
26'
min
28'
min
Chukwudi Abiodun Adalumo
Darius Jurgelevičius
45'
min
Antras kėlinys
46'
min
Arnas Paura
Džiugas Čečkauskas
46'
min
Arnas Paura
Džiugas Čečkauskas
47'
min
Nazar Zubkov
55'
min
Thomas Neewalay
Chukwudi Abiodun Adalumo
55'
min
Ainas Bareikis
Martynas Džiugas
55'
min
Thomas Neewalay
Chukwudi Abiodun Adalumo
55'
min
Ainas Bareikis
Martynas Džiugas
Oleksandr Dovhyi
59'
min
Dmytro Bondar
61'
min
Brice Stephane Didier Philippe Goupy
63'
min
Brice Stephane Didier Philippe Goupy
63'
min
Valdas Trakys
64'
min
Valdas Trakys
64'
min
Oleksandr Dovhyi
68'
min
77'
min
Aurimas Dapkus
Rokas Lavron Mazur
77'
min
Aurimas Dapkus
Rokas Lavron Mazur
Denis Matihin
Arnas Spyčius
78'
min
Denis Matihin
Arnas Spyčius
78'
min
Kęstutis Ivaškevičius
87'
min
Paulius Lotužys
Colin Ladipo Odutayo
90'
min
Paulius Lotužys
Colin Ladipo Odutayo
90'
min
Varžybų pabaiga
BE1 NFA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius