Optibet I lyga 2022 7 turas
Penktadienis 2022-05-13 19:00:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
2
FC Neptūnas
Yehor Smirnov 80'
Pavlo Zamurenko 86'
0
FK Garliava
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 7 turas
Penktadienis, 2022-05-13 19:00:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
FC Neptūnas
Yehor Smirnov 80'
Pavlo Zamurenko 86'
2
0
Pilna statistika
FK Garliava
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FC Neptūnas
FK Garliava
2 Vieta lentelėje 11
62 Taškai 33
66:36 Įvarčių skirtumas 31:50
FC Neptūnas
FK Garliava
Žaidėjai
23
Aurimas Skurdelis (C)
89
Dovydas Komža (G)
2
Egidijus Dusevičius
4
Eduard Matvieienko
8
Skirmantas Rakauskas
38'
79'
9
Aurimas Raginis
55'
10
Oleksandr Dovhyi
77'
79'
11
Arnas Spyčius
31'
26
Dmytro Bondar
28
Gabrielius Domkus
33
Adomas Ankudinovas
42'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Algimantas Sakavičius
Teisėjas Osvaldas Pliuškys
Pirmasis asistentas Arūnas Dievinas
Antrasis asistentas Simas Kaušas
Rezervinis teisėjas Kevinas Drungilas
Žaidėjai
Tomas Rakašius (C)
5
Emilis Urbonas (G)
26
Deimantas Kontenis
3
72'
Domas Račkauskas
4
87'
Artiom Spelman
9
45'+1'
87'
Lukas Odincovas
15
82'
Andrius Osvaldo Alfieri
16
17'
87'
Rokas Gudelis
21
65'
Joris Ribikauskas
24
57'
77'
Rimvydas Lipnevičius
28
Danielius Liaudanskis
55
Atsarginiai žaidėjai
1
Ernestas Grudys (G)
99
Edgaras Anaškin (G)
14
Paulius Juška
19
Paulius Lotužys
55'
82'
20
Ainis Vilavičius
79'
50
Yehor Smirnov
79'
80'
77
Denis Matihin
94
Pavlo Zamurenko
42'
86'
Atsarginiai žaidėjai
Gintas Malyj (G)
1
87'
Vilius Giedraitis
7
65'
Benas Olencevičius
17
77'
Ignas Miliūnas
20
Emilis Kirliauskas
23
87'
Pijus Sudakovas
31
87'
Neidas Antanaitis
77
FC Neptūnas
Pirmas kėlinys
17'
min
Rokas Gudelis
Arnas Spyčius
31'
min
Skirmantas Rakauskas
38'
min
Pavlo Zamurenko
Adomas Ankudinovas
42'
min
45'+1'
min
Lukas Odincovas
Antras kėlinys
Paulius Lotužys
Aurimas Raginis
55'
min
57'
min
Rimvydas Lipnevičius
65'
min
Benas Olencevičius
Joris Ribikauskas
72'
min
Domas Račkauskas
77'
min
Ignas Miliūnas
Rimvydas Lipnevičius
Oleksandr Dovhyi
77'
min
Yehor Smirnov
Skirmantas Rakauskas
79'
min
Ainis Vilavičius
Oleksandr Dovhyi
79'
min
Yehor Smirnov
80'
min
Paulius Lotužys
82'
min
82'
min
Andrius Osvaldo Alfieri
Pavlo Zamurenko
86'
min
87'
min
Pijus Sudakovas
Artiom Spelman
87'
min
Neidas Antanaitis
Rokas Gudelis
87'
min
Vilius Giedraitis
Lukas Odincovas
Varžybų pabaiga
FK Garliava

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius