Optibet I lyga 2022 23 turas
Penktadienis 2022-09-16 19:00:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
2
FK Atmosfera
Abdul Yusuph Haule 30'
Dovydas Jansonas 88'
2
FK Nevėžis
Nika Toklikishvili 9'
Nika Toklikishvili 11'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 23 turas
Penktadienis, 2022-09-16 19:00:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
FK Atmosfera
Abdul Yusuph Haule 30'
Dovydas Jansonas 88'
2
2
Pilna statistika
FK Nevėžis
Nika Toklikishvili 9'
Nika Toklikishvili 11'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Atmosfera
FK Nevėžis
15 Vieta lentelėje 3
24 Taškai 58
41:67 Įvarčių skirtumas 52:26
FK Atmosfera
FK Nevėžis
Žaidėjai
18
Davydas Arlauskis (C)
99
Edvardas Bogadelščikovas (G)
2
Benediktas Poleikis
79'
79'
4
Vladyslav Zahladko
8
Nils Raul Hugo Ahl
9
Abdul Yusuph Haule
30'
10
Rokas Lazdinauskas
15
Vitor Prado Gutierres
90'
16
Dovydas Jansonas
85'
88'
17
Adrijus Kontenis
19
Juan Camilo Sandoval Yepes
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Gintautas Mirauskas
Teisėjas Mantas Pomeckis
Pirmasis asistentas Tadas Šimkus
Antrasis asistentas Rokas Petrauskas
Rezervinis teisėjas Jurgita Mačikunytė
Žaidėjai
Arminas Lukoševičius (C)
22
Robertas Granauskas (G)
34
85'
85'
Yuta Suzuki
8
9'
11'
Nika Toklikishvili
9
Yevhenii MOHIL
11
Vakaris Skibiniauskas
17
48'
Soichiro Suzuki
18
Rokas Antanas Župerka
35
80'
Matas Dedura
71
Aurimas Raginis
91
Karolis Rukuiža
99
Atsarginiai žaidėjai
33
Džiugas Antanavičius-Šmitas (G)
6
Gustas Sabaitis
7
Daniil Osadets
11
Ernestas Andriušis
20
Nandas Šrederis
21
Ignas Čiuta
22
Matas Šlyžius
71
Arnas Andriejauskas
79'
79'
Atsarginiai žaidėjai
Audrius Likša (G)
1
Barnabas Kpemogena Elogie (G)
33
85'
85'
Jonas Supronas
7
Genta Washizaki
10
Ąžuolas Smagurauskas
12
Augustas Aksinavičius
24
Nojus Černiauskas
28
Myroslav Tsebenko
44
FK Atmosfera
Pirmas kėlinys
9'
min
Nika Toklikishvili
11'
min
Nika Toklikishvili
Abdul Yusuph Haule
30'
min
Antras kėlinys
48'
min
Soichiro Suzuki
Arnas Andriejauskas
Benediktas Poleikis
79'
min
Arnas Andriejauskas
Benediktas Poleikis
79'
min
80'
min
Matas Dedura
Dovydas Jansonas
85'
min
85'
min
Jonas Supronas
Yuta Suzuki
85'
min
Jonas Supronas
Yuta Suzuki
Dovydas Jansonas
88'
min
Vitor Prado Gutierres
90'
min
Varžybų pabaiga
FK Nevėžis

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius