Optibet I lyga 2022 2 turas
Trečiadienis 2022-03-30 19:00:00 Mažeikių stadionas dirbtinė danga
4
FK Atmosfera
Juan Camilo Sandoval Yepes 15'
Arman Zeynalyan 28'
Juan Camilo Sandoval Yepes 65'
Nils Raul Hugo Ahl 72'
4
FK Riteriai B
Juozas Lubas 35'
Esmilis Kaušinis 36'
Juozas Lubas 44'
Jonas Usavičius 45'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 2 turas
Trečiadienis, 2022-03-30 19:00:00 Mažeikių stadionas dirbtinė danga
FK Atmosfera
Juan Camilo Sandoval Yepes 15'
Arman Zeynalyan 28'
Juan Camilo Sandoval Yepes 65'
Nils Raul Hugo Ahl 72'
4
4
Pilna statistika
FK Riteriai B
Juozas Lubas 35'
Esmilis Kaušinis 36'
Juozas Lubas 44'
Jonas Usavičius 45'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Atmosfera
FK Riteriai B
15 Vieta lentelėje 14
24 Taškai 32
41:67 Įvarčių skirtumas 41:48
FK Atmosfera
FK Riteriai B
Žaidėjai
5
Arman Zeynalyan (C)
28'
1
Arnoldas Kaupys (G)
4
Aziz Abdoul Gueye
6
Gustas Sabaitis
47'
63'
8
Nils Raul Hugo Ahl
72'
9
Abdul Yusuph Haule
76'
10
Rokas Lazdinauskas
11
Ernestas Andriušis
17
Adrijus Kontenis
85'
19
Juan Camilo Sandoval Yepes
15'
65'
22
Matas Šlyžius
32'
Teisėjai
Teisėjas Mantas Pomeckis
Pirmasis asistentas Jonas Lebedevas
Antrasis asistentas Daniel Stukas
Rezervinis teisėjas Mantas Ličkus
Teisėjų inspektorius Artūras Arakelianas
Žaidėjai
30'
Armandas Šveistrys (C)
14
Serhii Melashenko (G)
97
Gustas Gumbaravičius
13
Deimantas Rimpa
17
36'
77'
Esmilis Kaušinis
20
35'
44'
Juozas Lubas
28
73'
Egidijus Mickus
31
Tadas Žedaveinis
40
Matas Latvys
70
69'
Eimantas Lotužys
77
Joris Dėlkus
88
Atsarginiai žaidėjai
33
Daumantas Jakutis (G)
2
Joris Šarpnickas
7
Vitor Prado Gutierres
76'
14
Arnas Andriejauskas
85'
21
Ignas Čiuta
63'
23
Karadas Najulis
71
Nandas Šrederis
Atsarginiai žaidėjai
Miroslav Aleksiuk (G)
46
69'
Daniel Misiūnas
27
Andrius Kaulinis
29
Edvard Jadevič
37
73'
90'
Jonas Usavičius
79
77'
Kajus Astijus Beršta
80
FK Atmosfera
Pirmas kėlinys
Juan Camilo Sandoval Yepes
15'
min
Arman Zeynalyan
28'
min
30'
min
Armandas Šveistrys
Matas Šlyžius
32'
min
35'
min
Juozas Lubas
36'
min
Esmilis Kaušinis
44'
min
Juozas Lubas
Antras kėlinys
Gustas Sabaitis
47'
min
Ignas Čiuta
Gustas Sabaitis
63'
min
Juan Camilo Sandoval Yepes
65'
min
69'
min
Daniel Misiūnas
Eimantas Lotužys
Nils Raul Hugo Ahl
72'
min
73'
min
Jonas Usavičius
Egidijus Mickus
Vitor Prado Gutierres
Abdul Yusuph Haule
76'
min
77'
min
Kajus Astijus Beršta
Esmilis Kaušinis
Arnas Andriejauskas
Adrijus Kontenis
85'
min
90'
min
Jonas Usavičius
Varžybų pabaiga
FK Riteriai B

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius