II lyga 2023
8 turas
Šeštadienis
2023-05-20 18:00:00
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
4
FK Atmosfera
Benas Anisas 3'
Egidijus Gritkus 12'
Egidijus Gritkus 85'
Rokas Lazdinauskas 90'
Egidijus Gritkus 12'
Egidijus Gritkus 85'
Rokas Lazdinauskas 90'
1
FK Viltis
Danas Daunys 27'
Pilna statistika
II lyga 2023
8 turas
Šeštadienis, 2023-05-20 18:00:00
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
FK Atmosfera
Benas Anisas 3'Egidijus Gritkus 12'
Egidijus Gritkus 85'
Rokas Lazdinauskas 90'
4
1
Pilna statistika
FK Viltis
Danas Daunys 27'Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Central Circle
2024-05-07 12:00
TOP sport Pirma lyga
Iniciatyvos
2024-05-06 23:45
Lygos statistika
FK Atmosfera
|
FK Viltis
|
|
1 | Vieta lentelėje | 15 |
71 | Taškai | 24 |
85:25 | Įvarčių skirtumas | 49:94 |
FK Atmosfera
FK Viltis
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Mantas Ličkus |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FK Atmosfera
Pirmas kėlinys
Benas Anisas
3'
min
Egidijus Gritkus
12'
min
Benas Anisas
42'
min
Antras kėlinys
Egidijus Gritkus
47'
min
Egidijus Gritkus
47'
min
48'
min
Justas Vaišnys
48'
min
Justas Vaišnys
53'
min
Arminas Čekuolis
Emilis Tankūnas
Domantas Stonkus
Karadas Najulis
56'
min
Denisas Stankus
Petar Roganovič
63'
min
64'
min
Markas Martinas Šuika
Deniz Kocakaya
72'
min
Danas Daunys
76'
min
76'
min
Benediktas Poleikis
Nandas Šrederis
80'
min
84'
min
Danas Daunys
Egidijus Gritkus
85'
min
Rokas Lazdinauskas
90'
min
Varžybų pabaiga
FK Viltis
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 17:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 19:00
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 16:00
FC Hegelmann
FK Žalgiris
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 18:30
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 16:00
FK TransINVEST
FA Šiauliai
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 18:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 17:00
FC Džiugas
FK Banga
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 18:30
FK Žalgiris
FK Kauno Žalgiris
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Trečiadienį 05-08 18:00
FK Viltis
FK Nevėžis
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 15:00
FC Hegelmann
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-09 16:00
FK Gintra
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK TransINVEST
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 14:00
FK Saned
FK Banga
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-23 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-23 13:00
FK Banga
FK Gintra
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-10 19:00
FC Neptūnas
FK Babrungas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 13:00
FC "Be1"
FK Garliava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 14:00
FK Nevėžis
FK Minija
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Atmosfera
FK Kauno Žalgiris B
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Riteriai
FK Ekranas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-12 14:00
Tauras
FK Panevėžys B
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 18:00
FK Banga B
FA Šiauliai B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 19:30
FC Hegelmann B
Vilniaus BFA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-17 18:00
FK Babrungas
FK Nevėžis
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
FC Neptūnas
Tauras
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Penktadienį 05-10 15:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FK Granitas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Penktadienį 05-10 19:00
BE1 NFA
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 11:00
Vilnius Football Academy
VFM Fortūna
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
Marijampolė City
FK Žalgiris
Marijampolės sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
Vilniaus BFA
VFA Geležinis Vilkas
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FK Vidzgiris
Prienų futbolo mokykla
AAFF dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:30
FK Garliava
FK Žalgiris
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 13:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FK Granitas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos mergaičių U13 čempionato Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 05-08 14:00
Klaipėdos FM
FK Babrungas
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-17
Trečiadienį 05-08 15:00
FA Šiauliai C
Kuršėnų SM
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 05-08 15:00
Klaipėdos FM C
FK Gintaras B
Klaipėdos Verdenės progimnazijos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 05-08 15:30
Vilnius Football Academy
FK Vilnius
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 05-08 16:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 05-08 16:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 05-08 16:00
FC Hegelmann Akademija
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 05-08 16:00
FC Hegelmann Akademija
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos mergaičių U13 čempionato Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 05-08 16:00
Klaipėdos FM
FK Banga
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai