Optibet I lyga 2022 23 turas
Šeštadienis 2022-09-17 14:00:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas
2
FK Babrungas
Pablo Jose Borja Duarte 90'+3'
Shuto Asano 90'+5'
1
DFK Dainava
Peter Oluwaseun Ademo 18'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 23 turas
Šeštadienis, 2022-09-17 14:00:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas
FK Babrungas
Pablo Jose Borja Duarte 90'+3'
Shuto Asano 90'+5'
2
1
Pilna statistika
DFK Dainava
Peter Oluwaseun Ademo 18'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Babrungas
DFK Dainava
6 Vieta lentelėje 1
46 Taškai 67
52:34 Įvarčių skirtumas 69:31
FK Babrungas
DFK Dainava
Žaidėjai
23
Mantas Rusys (C)
29'
80'
80'
44
Maycon Douglas Morales (G)
33'
5
Shuto Asano
90'+5'
90'+6'
9
Aurelijus Barusas
10
Deimantas Valauskas
64'
64'
14
Tomas Budrys
80'
80'
17
Vilius Butkus
18
Alessandro Pinheiro Martins Junior
20
Vinicius Sarturi Hess
24'
70'
70'
22
Antonny Pietro Cancilieri
80'
80'
24
Edvinas Sirutavičius
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Saulius Vilniškis
Teisėjas Ernestas Kemėža
Pirmasis asistentas Ernestas Žymantas
Antrasis asistentas Daniel Stukas
Rezervinis teisėjas Mantas Pomeckis
Žaidėjai
Martynas Vasiliauskas (C)
8
Airidas Mickevičius (G)
77
Nedas Labukas
5
Renatas Banevičius
6
Artem Baftalovskyi
7
18'
Peter Oluwaseun Ademo
12
Oskaras Lukošiūnas
30
89'
Rokas Rasimavičius
32
87'
87'
Kazeem Ojo Aderounmu
43
66'
66'
Nojus Valukynas
71
57'
57'
Aaron-Palimerin Olugbogi
99
Atsarginiai žaidėjai
16
Eimantas Brezgys (G)
2
Tatsuki Horii
80'
80'
81'
19
Pablo Jose Borja Duarte
70'
70'
90'+3'
90'+3'
25
Vidmantas Balsys
64'
64'
32
Matas Kazbaras
80'
80'
33
Osvaldas Narmontas
77
Titanas Ukrinas
80'
80'
Atsarginiai žaidėjai
Martynas Matijoška (G)
37
57'
57'
Chibuike Darlington Nwosu
10
Titas Vitukynas
11
Yasuhiro Hanada
14
Kyrylo Silich
21
Vasaris Vasiliauskas
26
Maksym Starhorodskyi
29
Ode Abdullahi
31
Lukas Genevičius
33
Stanislav Sorokin
34
87'
87'
Alanas Marčiukaitis
74
66'
66'
Arnas Mardosa
92
FK Babrungas
Pirmas kėlinys
18'
min
Peter Oluwaseun Ademo
Vinicius Sarturi Hess
24'
min
Mantas Rusys
29'
min
Maycon Douglas Morales
33'
min
Antras kėlinys
Kęstutis Petkus
46'
min
57'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
57'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
Vidmantas Balsys
Deimantas Valauskas
64'
min
Vidmantas Balsys
Deimantas Valauskas
64'
min
66'
min
Arnas Mardosa
Nojus Valukynas
66'
min
Arnas Mardosa
Nojus Valukynas
Pablo Jose Borja Duarte
Vinicius Sarturi Hess
70'
min
Pablo Jose Borja Duarte
Vinicius Sarturi Hess
70'
min
73'
min
Titanas Ukrinas
Tomas Budrys
80'
min
Matas Kazbaras
Mantas Rusys
80'
min
Tatsuki Horii
Antonny Pietro Cancilieri
80'
min
Titanas Ukrinas
Tomas Budrys
80'
min
Matas Kazbaras
Mantas Rusys
80'
min
Tatsuki Horii
Antonny Pietro Cancilieri
80'
min
Tatsuki Horii
81'
min
87'
min
Alanas Marčiukaitis
Kazeem Ojo Aderounmu
87'
min
Alanas Marčiukaitis
Kazeem Ojo Aderounmu
89'
min
Rokas Rasimavičius
Pablo Jose Borja Duarte
90'+3'
min
Shuto Asano
90'+5'
min
Shuto Asano
90'+6'
min
Pablo Jose Borja Duarte
90'+3'
min
Pedro Miguel Carocinho Crispim
90'+3'
min
Pedro Miguel Carocinho Crispim
90'+3'
min
Varžybų pabaiga
Kęstutis Petkus
Kęstutis Petkus
Kęstutis Petkus
DFK Dainava

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius